استان ها

فوتبال گیلان در همه عرصه‌ها از پتانسیل بالایی برخوردار است

جهانبخش آرمان: فوتبال گیلان در همه زمینه ها پتانسیل بالایی دارد

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان و امیرقلانوی دستیار گیلان در خصوص وضعیت کنونی فوتبال گیلان صحبت کردند.

به گزارش خبرگزاری نازک نارنجی از گیلان؛ جهانبخش آرمان با تقدیر از حضور ربیعی فر در کادر فنی تیم گل گهر سیرجان گفت: حضور ربیعی فر در تیم لیگ برتری و دستیار پرافتخارترین سرمربی ایران نشان از پتانسیل بالای فوتبال گیلان در همه زمینه ها دارد. از جمله تدریس

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان اضافه کرد: استان گیلان با حضور 10 تیم بزرگسالان در لیگ دسته یک فوتبال کشور یکی از استان های دارای ثروت در این زمینه است که باید از پتانسیل های موجود بهره مند شود. پیشکسوتان فوتبال استان هدایت و مدیریت تیم های فوتبال گیلان.

در ادامه مازیار ربیعی فر از زحمات مدیرکل ورزش و جوانان گیلان قدردانی کرد و اظهار داشت: به عنوان یک فوتبالیست و همچنین یک شهروند رشتی از مدیرکل پرتلاش ورزش استان که قوه مجریه را بر عهده گرفتند قدردانی می کنم. . مراحل بازسازی استادیوم عضدی رشت بعد از سالها چون همه خاطرات خوب آنجاست. بازی فوتبال رشتی و گیلانی در ورزشگاه آزادی رشت برگزار می شود.

سرمربی اسبق داماش گفت: حضور یک شخصیت و داور فوتبال در یک سال گذشته رضایت همه اقشار و میادین ورزشی استان گیلان را جلب کرده است و نگاه منصفانه و بدون تبعیض به همه تیم ها را می توان در نظر گرفت که ناشی از اوست. روحیه و تجربیات ارزشمند در زمینه داوری.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتایج 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا