ورزشی

واکنش خلیل زاده و کنعانی زادگان به اختلاف تیم ملی با باشگاه قطری

به گزارش شفاف، شجاع خلیل زاده در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال گفت: تمرینات سنگینی را پشت سر می گذاریم، خدا را شکر اردوی بسیار خوبی داریم، خود را برای سه بازی سخت آماده می کنیم. تمرین بسیار شدید است. امیدوارم بتوانیم با نتایج خوبی که در جام جهانی می گیریم، مردم را خوشحال کنیم.

مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان درباره همکاری با کارلوس کی روش گفت: نیازی به گفتن نیست، کی روش را همه می شناسیم، او مربی خوب و ماهری است. امیدواریم بتوانیم برای اولین بار در تاریخ با او به مرحله بعد برویم. هدف ما مرحله بعدی است و امیدوارم با دعای خیر مردم بتوانیم این کار را انجام دهیم.

وی در خصوص اینکه برخی معتقدند ایران به راحتی از گروه آنها صعود می کند، گفت: گروه ما گروه سختی است، انگلیس، ولز و آمریکا گروه های بسیار خوبی هستند.

خلیل زاده درباره ماجراهای بازگشت از قطر و دغدغه های کی روش گفت: روزی که برگشتیم فیفادی نبود. روزی که کی روش به باشگاه الاهلی آمد، بحث هایی مطرح شد تا بتوانیم در خدمت تیم ملی باشیم. یک سوء تفاهم برطرف شد و ما برگشتیم.

مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان با بیان اینکه اعتماد کی روش را جلب کرده است، تصریح کرد: تمام تلاشم را می کنم تا در تیم ملی بهترین عملکرد را داشته باشم. هر بازیکنی دوست دارد در تیم ملی باشد، امیدوارم با بهترین عملکردم بتوانم کی روش را راضی کنم.

حسین کنعانی زادگان نیز در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال اظهار کرد: تمرینات بسیار خوبی را پشت سر خواهیم گذاشت که در دو شیفت صبح و بعدازظهر انجام می شود. فاصله زمانی بسیار کمی داریم و تمرینات بدنی و تاکتیکی پرفشار را پشت سر می گذاریم. خدا را شکر تیم خیلی خوب کار می کند. از زمان آمدن کیروش، اتحاد دو برابر شده است. نظم و انضباط بسیار بهبود یافته است. شرایط ما خیلی خوب است و انشاالله همین روند را ادامه می دهیم و مردم خوشحال می شوند.

مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان با بیان اینکه او و خلیل زاده با باشگاه الاهلی قطر مشکل داشتند، گفت: در 2 دیداری که نداشتیم، تیم الاهلی به من و خلیل زاده گفت که باید برگردیم. ” ما هم برگشتیم چون روز فیفا نبود. ما هم با قرارداد الاهلی بازیکنان آن تیم هستیم. آنها زمین تمرین خوبی ندارند، چون جام جهانی در قطر برگزار می شود، به همه بازی ها و زمین های تمرینی استراحت داده اند. زمین تمرین خوبی هم نداریم، فدراسیون ایران با فدراسیون قطر صحبت کرد و خدا را شکر توانستیم یکی دو روز دیگر برگردیم و به تیم ملحق شویم.

کنعانی زادگان درباره اینکه کی روش با او و خلیل زاده حساب ویژه ای باز کرده است، گفت: در واقع همه بچه ها چه پیر و چه کوچک برای تیم مهم هستند، همه در یک سطح هستیم و تلاش و تلاش می کنیم تا این کار را انجام دهیم. بهترین و گذراندن بهترین تمرین.” ما همچنین سعی می کنیم در اسرع وقت مشکلات را حل کنیم و برای پیوستن به تیم برگردیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دکمه بازگشت به بالا