ورزشی

تبانی شوکه کننده در فوتبال با 41 گل به خودی !

توطئه تکان دهنده فوتبال با 41 گل به خودی!

توطئه غیرقابل تصور و عجیب هنوز در دسته دوم آفریقای جنوبی ادامه دارد.

به گزارش بارنا؛ یک تیم آفریقای جنوبی برای صعود به دسته دوم نیاز به 18 گل دارد اما در نهایت حریف 41 گل را با نتیجه 59 بر 1 برد و هیچکس نیازی به تقلبی بودن این بازی ندارد. بدون بررسی دقیق

تیم ماتیاس پیش از شروع این هفته برای صعود به دسته دوم آفریقای جنوبی به معجزه نیاز داشت. آنها با تفاضل گل به میزان قابل توجهی نسبت به دو تیم برتر در رده سوم جدول قرار دارند و تنها یک برد بزرگ شانس صعودشان را افزایش می دهد.

آنها نیاز به پیروزی با اختلاف 18 گل داشتند اما شرایط در دیدار مقابل نسامی مایتی بردز به طرز عجیبی پیش رفت و خودشان با 41 گل 59 بر 1 پیروز شدند.

جای تعجب نیست که ناظر فوتبال این کشور آفریقایی برای تحقیق در مورد این مسابقه وارد عمل شد و به زودی به این نتیجه رسید که تبانی آشکار وجود دارد.

جریمه هر دو تیم محرومیت مادام العمر است. اما نکته عجیب اینجاست که در یک بازی دیگر توطئه ای صورت گرفت که صعود تیم های حاضر در این لیگ را نیز تحت تاثیر قرار داد.

تیم شیولانی با امتیازی مشابه ماتیاس و البته تفاضل گل بهتر بازی خود را با برتری 33 بر 1 مقابل کوتوتو به پایان رساند. در این بازی هفت گل به خودی به ثمر رسید و طبیعتا این دو باشگاه مادام العمر محروم شدند.

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتایج 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا