حوادث

ارائه ۵۵۰ محصول در نمایشگاه لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی

مجری نمایشگاه بین المللی ایپاس در پایان این نمایشگاه گفت: در نمایشگاه امسال 550 محصول ارائه شد که از بین 200 اثر، 64 اثر به عنوان آثار برگزیده انتخاب شدند.

به گزارش نازک نارنجی، حشمت الله خان آبادی در مراسم اختتامیه نوزدهمین دوره تدارکات و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی (IPAS) گفت: این نمایشگاه که به مدت چهار روز برگزار شد، حاصل تلاش مستمر بسیاری از مردمی است که برای برگزاری این نمایشگاه زحمت کشیدند. در عرض یک سال. نمایشگاه امسال حدود 200 شرکت کننده دارد که بیشتر آنها داخلی هستند. این شرکت ها با وجود حواشی ایجاد شده در این نمایشگاه شرکت کردند. البته به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی حدود 5000 متر مربع از فضای خود را نیز از دست دادیم و چندین شرکت کننده به دلیل رعایت نکات بهداشتی در نمایشگاه غایب بودند.

وی درباره عملکرد شرکت های حاضر در این نمایشگاه گفت: در نمایشگاه امسال 550 محصول و 64 اثر در قسمت ویژه مخترعان و مبتکران به نمایش درآمد که این 64 اثر از بین 200 اثر انتخاب شدند. همچنین سه نشست علمی و کارگاه آموزشی در همین سالن برگزار شد.

خان آبادی درباره اجرای نمایشگاه مجازی ایپاس گفت: علاوه بر بستر نمایشگاه مجازی، کتاب نمایشگاه دیجیتال نیز از سال آینده برای کسانی که نیاز به دریافت این محصولات دارند ایجاد می شود.

وی افزود: از دیگر نکات قابل توجه نمایشگاه امسال حضور سفرا و افسران نظامی خارجی است که نسبت به سال های گذشته بیشتر شده و با همکاری اینترپل انجام می شود.

همچنین در پایان این مراسم با حضور ماموران انتظامی و برگزارکنندگان نمایشگاه از غرفه های برتر این فصل تجلیل شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا