اجتماعی

کشور در مواجهه با تحریم و دشمنی غداران عالم قرار دارد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، حجت الاسلام و المسلمین محمدجعفر منتظری چهارشنبه شب در دیدار با اعضای شورای قضایی و قضات در کرمان با اشاره به اینکه اگر انسان هدف خود را خدا قرار دهد، خداوند متعال متناسب با آن خواهد بود. خلوص نیت و نکات خوبی که در گوشه و کنار ذهن است، این دل و جان آدمی است و از او مراقبت می کند، افزود: در حفاظ نشسته ایم و ادعا می کنیم که می خواهیم. . برای اصلاح جامعه ای که قبلا بود. مرغ اسمش عدالته پتانسیل و اکنون به عدالت معروف است.

دادستان کل کشور گفت: دستگاه قضایی نیازمند کار جهادی است و با وجود مشکلات موجود از جمله کمبود نیروی انسانی، کمبود فضای فیزیکی و … در زمینه اجرای مأموریت های خود باید ستیزه جویان بیایید تلاش کنیم

وی خاطرنشان کرد: اگر از ظلم ظالم حمایت کنیم و از حقوق مظلوم دفاع نکنیم ضررهای دنیوی و آینده را در پی خواهد داشت. اظهار داشت: همیشه باید خود را در پیشگاه خداوند بدانیم و متوجه باشیم که ناظری عادل مراقب ماست.

دادستان کل کشور اظهار داشت: کشوری که با تحریم و درگیری مواجه است خائنان این درست است زیرا آنها ایران قدرتمند نمی خواهند و ایران تحقیر شده می خواهند و برای اینکه ایران تحقیر نشود باید مقاومت کنند.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری می گوید: مسئولیت کار در دستگاه قضایی سنگین است و در این زمینه باید برای رضای خدا تلاش کرد.

وی از زحمات قضات دستگاه قضایی استان کرمان قدردانی کرد و ادامه داد: برای شما در اجرای عدالت و مسیر پر خطری که در پیش می گیرید آرزوی موفقیت و موفقیت دارم.

دکمه بازگشت به بالا