ورزشی

وقت‌کشی دروازه‌بان منسوخ شده است / ماجرای عذرخواهی از نکونام – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، مجتبی حسینی پنجشنبه شب امروز پس از تساوی تیمش مقابل فولاد خوزستان در ورزشگاه شهدای فولاد در نشست خبری پایانی این دیدار اظهار داشت: فولاد امسال واقعا تیم باکیفیتی است و فوتبال باکیفیتی به نمایش می گذارد. ، بنابراین فکر می کنم بازی سختی خواهد بود. ما داریم.

وی افزود: با برنامه ریزی خاصی وارد این بازی شدیم. ابتدا قصد داریم فولاد را کنترل کنیم و بعد اگر فرصتی پیش آمد از آن بهره مند شویم. در نیمه اول به خوبی حریف را کنترل کردیم اما فولاد بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشت اما به آنها فرصت ندادیم.

حسینی گفت: در نیمه دوم گل اول را زدیم اما از بازیکنانم تشکر می کنم که بازی را برگرداندند.

سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران همچنین درباره دلیل تذکر دادن به دروازه بان تیمش در خصوص وقت گذرانی گفت: امروز دروازه بانی را نمی بینید که سعی کند در فوتبال وقت بگذارد و من با این موضوع موافق نیستم. من هم در این مورد به دروازه بان خود تذکر دادم اما در نهایت بازیکن احساساتی می شود و فکر می کند می تواند در این راه کمک کند. با این حال، امروز دیگر این موضوع در فوتبال صدق نمی کند.

حسینی در پاسخ به این سوال که به نظر می رسد برخی مربیان روی نیمکت برخی تیم ها به داوری یا تیم مقابل اعتراض دارند، گفت: تیم ما اینگونه نیست. اگر مربی من حرفی برای گفتن داشته باشد، واقعاً فشار روی مربیان است، مخصوصاً در لیگ امسال. دستیارم خیلی مودب بود، هر چه می گفت مغرضانه بود و من به او تذکر دادم. چون همیشه به داور، حریف و کادر فنی احترام گذاشته می شود، حتی از مربیم خواستم از سرمربی فولاد عذرخواهی کند.

دکمه بازگشت به بالا