ورزشی

بررسی وضعیت ۳ ستاره مصدوم پرسپولیس مقابل مس

به گزارش شفاف، با بازگشت امید عالیشاه و وحید امیری، یحیی گل محمدی حالا با مصدومیت سه بازیکن دیگر تیمش پیش از جدال با مس رفسنجان دست و پنجه نرم می کند.

امید عالیشاه پس از چند هفته دوری از تمرینات تیمی و گروهی، قبل از رویارویی با مس رفسنجان به تمرینات این تیم پیوست و برای حضور در تیم فیکس در رقابت است. وحید امیری نیز پس از یک دوره مصدومیت و حضور کوتاه در تیم ملی و پرسپولیس آماده بازی با شاگردان محمد ربیعی است.

با این حال بزرگترین نگرانی یحیی گل محمدی مصدومیت سه ستاره دیگر تیمش است.

بیرانوند; نادیده گرفتن دردهای قدیمی
بیرانوند با وجود مصدومیت از ناحیه کمر، در دو بازی اخیر پرسپولیس به میدان رفت اما در بازگشت به اردوی تیم ملی به گفته کارلوس کی روش تمرین ویژه ای را دنبال کرد تا آمادگی و قدرت خود را به دست آورد.تا آسیب دیدگی کمرش کاهش یابد. . او در این دو بازی البته با واکنش های نجات دهنده اش مانع از شکست سرخ ها شد و باید دید مقابل مس رفسنجان هم بازی می کند یا خیر.

دروازه بان تیم ملی پرسپولیس تا مسابقات جام جهانی (شاید چهار بازی در لیگ برتر) فاصله کمی دارد و نمی خواهد شانس خود را برای عضویت دائم در تیم ملی و تجربه دومین جهانی از دست بدهد. جام. بیرانوند بهترین آمار را در بین دروازه بانان داخلی دارد که با دریافت 3 گل مدعی حضور در تیم ملی هستند و امیدوار است در 4 بازی باقی مانده تا شروع اردوی پایانی اعتماد سرمربی پرتغالی تیم ملی را جلب کند. هفته

میلاد سرلک; آسیب نابهنگام
سارلک که با رفتن به پرسپولیس حضور فعالی در تیم ملی دارد و هم در دوران ویلموتس و هم بعد از اسکوچیچ توانست جایگاه مناسبی را در اختیار بگیرد و با دیگر هافبک های دفاعی رقابت کند، این روند با کی روش ادامه دارد. . اما پس از مصدومیتی که این بازیکن در جدال با سپاهان متحمل شد، فاصله کم جام جهانی را با ترس و نگرانی فراوان دنبال خواهد کرد. هافبک سرخ ها که امیدوار است اقدامات پزشکی منجر به بازگشت زودهنگام او به تمرینات و حضور در این تیم شود، قطعا بازی با مس رفسنجان را از دست خواهد داد و باید دید آخرین نظریه پزشکی برای او پس از آن چیست. . این بازی.

دیابت؛ از افشای خودداری شده است
در شرایطی که پرسپولیسی ها امیدوار بودند تعطیلی لیگ به دلیل اردوی تیم ملی باعث آمادگی بیشتر این مهاجم مالی شود، او این فصل را با مصدومیت ترک کرد، بنابراین انتظار برای رونمایی از او در کنار لوکادیا میسر نیست. . . اما احتمالا با غیبت در دیدار حساس مقابل مس رفسنجان در لیست تیم مقابل ملوان قرار خواهد گرفت و دقایقی مورد استفاده قرار می گیرد. اما در شرایط فعلی سومین مصدومیت خاص در اردوی ارتش سرخ قبل از دیدار با مس رفسنجان محسوب می شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دکمه بازگشت به بالا