ورزشی

۸۰۰ شرکت نانویی نشان استاندارد اخذ کردند

از طریق خدمات یک شرکت دانش بنیان داخلی؛

یک شرکت دانش بنیان فعال در زمینه سنجش و پایش استانداردها با ارائه خدمات به 800 شرکت نانویی جهت دریافت نشان استاندارد نقش مهمی در حمایت از تولید آنها ایفا می کند.

به گزارش گروه دانش و فناوری خبرگزاری آنا، فخرالدین فاضلی کجور یکی از اعضای هیئت مدیره این شرکت دانش بنیان با اشاره به اینکه مشاوره شرکت های مشاوره برای اخذ مجوز از وزارت بهداشت یکی از خدمات این شرکت است، اظهار داشت: این شرکت ها در حال حاضر در این زمینه اقدام می کنند. ارائه شده توسط این شرکت که می افزاید: کنترل فنی برای اخذ مجوزهای مختلف. در میان استاندارد، این مهم ترین سرویس ارائه شده توسط این شرکت به کاربران می باشد.

وی بیان کرد: این شرکت به 800 شرکت در زمینه ارزیابی نانو خدمات ارائه می کند و علاوه بر آن تلاش شد تا 9 شرکت دیگر نیز برای محصولات دانش بنیان خود که نقش عمده ای در حمایت از تولید آنها دارند، نشان استاندارد را بپذیرند.

به گفته وی، تمامی الزاماتی که آزمایشگاه‌های آزمایش و کالیبراسیون باید رعایت کنند تا ثابت کنند که از یک سیستم مدیریت منسجم استفاده می‌کنند و آن را حفظ می‌کنند، از نظر فنی صلاحیت دارند و می‌توانند نتایج معتبر فنی را بی‌طرفانه ارائه دهند. ساخته شده توسط این شرکت

فادلی همچنین افزود: اطمینان از کالیبراسیون مستمر تجهیزات آزمایشگاهی، بهبود وضعیت تجهیزات آزمایشگاهی و رعایت الزامات مراحل آزمایش، به روز رسانی روش های آزمایش و توصیه به استفاده از رویه های استاندارد و استانداردسازی رویه های اجرایی و مدیریتی آزمایشگاه نیز توسط آن انجام می شود. مجموعه..

این مدیر دانش بنیان همچنین گفت: این شرکت به صورت مستقیم 10 فرصت شغلی ایجاد کرد و با تسهیل فعالیت سایر شرکت ها فرصت های شغلی بیشتری را نیز ایجاد کرد.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا