اجتماعی

کشف بیش از ۹۰ کیلو گرم مواد مخدر از دو تبعه در حریم خطوط ریلی کرمان

به گزارش شفاف، سردار حشمت اله ملکی گفت: مبارزه جدی با قاچاق مواد مخدر در حریم خطوط ریلی کشور همچنان در دستور کار پلیس راه آهن کشور قرار دارد و اجازه هیچ گونه فعالیت جست و جوی در جهت سودجویی مردم را نخواهیم داد. قاچاق مواد مخدر. از طریق صنعت راه آهن ارائه می کند

این افسر ارشد انتظامی در خصوص جزئیات کشف مواد مخدر در خط راه آهن کرمان گفت: با تقویت اقدامات کنترلی، ماموران این فرماندهی پلیس راه آهن کرمان با تعامل و همکاری فرماندهی انتظامی شهرستان باران به بخشدار کرمان موفق به کشف و ضبط 95 کیلو از یک خودرو و کشف 400 گرم تریاک و دستگیری دو تبعه افغانستانی شدند.

وی افزود: متهمان پس از انجام مراحل قانونی به همراه موادمخدر کشف شده در اختیار پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان کرمان قرار گرفتند.

سردار ملکی در گفتگو با مسافرانی که راه آهن و قطار را به عنوان وسیله سفر خود انتخاب می کنند، خاطرنشان کرد: مبارزه جدی با قاچاقچیان مرگ از اولویت های ماموریت پلیس راه آهن است و توصیه ما به مسافران صنعت راه آهن است. انتقال بسته های مشکوک از افراد ناشناس را نمی پذیرد، امتناع می کند، پلیس راه آهن در صورت مشاهده اقلام ممنوعه و غیرمجاز با حمل کننده برخورد قانونی می کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دکمه بازگشت به بالا