ورزشی

لیگ سری B دسته یک مردان؛ ۲۵ مهرماه پایان نقل و انتقالات

لیگ دسته B مردان سری B;  25 اکتبر، پایان نقل و انتقالات

سازمان لیگ فدراسیون والیبال در اطلاعیه ای مهلت نقل و انتقالات لیگ دسته یک سری B مردان را از 25 آنلاین لغایت 4 مهرماه اعلام کرد، بنابراین جمعه 24 آنلاین آخرین فرصت برای باشگاه ها برای تسویه حساب 55 درصدی است. قرارداد بازیکنان و کادر فنی .

به گزارش خبرگزاری نازک نارنجی؛ هفته هفتم و پایانی دور اول مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان سری B از روز جمعه 24 مهرماه پیگیری می شود.

سازمان لیگ فدراسیون والیبال اعلام کرد که در تاریخ 24 مهرماه مرحله مقدماتی لیگ برتر مردان به پایان می رسد و با استناد به ماده 40 مبحث سیزدهم آیین نامه سازمان لیگ و کمیته انضباطی، کلیه مسابقات لیگ برتر والیبال به پایان می رسد. باشگاه ها موظفند 55 درصد از قرارداد بازیکنان و کادر فنی را تسویه حساب کنند.

همچنین در این اطلاعیه تاکید شده است که پنجره نقل و انتقالات بازیکنان آزاد از روز شنبه 25 مهرماه آغاز و تا دوشنبه 4 مهرماه ادامه خواهد داشت.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: در صورتی که بازیکنان و کادر فنی تیم ها از روز شنبه 25 مهرماه تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه 30 مهرماه 55 درصد از قرار خود را دریافت نکنند، فرصت دارند تا شکایت کتبی به فدراسیون والیبال

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتایج 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا