ورزشی

پشت پرده اخراج دو مدیرعامل استقلال

صبح امروز انتشار خبر برکناری احمد مددی مدیرعامل سابق استقلال از مدیریت ورزشگاه آزادی و سپس جدایی امیرحسین فتحی، دیگر مدیرعامل سابق آبی ها از مدیریت مجموعه ورزشی انگلیس باعث شد. جنجال های بسیاری

خروج دو مدیر عامل سابق استقلال از سمت فعلی خود در شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی باعث شد با عاصم یوسفی مدیرعامل این شرکت تماس بگیریم و در مورد این تغییرات صحبت کنیم.

یوسفی در گفت وگو با خبرنگار “ورزش سه”، درباره تغییرات ایجاد شده در دو مجموعه ورزشی آزادی و اینهلاب اظهار داشت: توسعه و نگهداری اماکن ورزشی این شرکت به عنوان زیرمجموعه وزارت ورزش و جوانان به فکر دیگران نیست. . تا خدمت به جامعه ورزش، هواداران و مردمی نداشته باشد، در این راستا باید با وسواس خاص و بهترین راه ممکن به مردم عزیزمان در همه زمینه ها خدمات رسانی کنیم.

وی با اشاره به قطعی برق ورزشگاه آزادی در دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی و تاخیر دقایقی در شروع بازی گفت: با توجه به اتفاقاتی که دیروز قبل از بازی تیم های فوتبال تراکتورسازی و پرسپولیس در زمین مسابقه رخ داد. لیگ برتر و مشکل سیستم روشنایی و برق باعث شد مسابقات با نیم ساعت تاخیر برگزار شود، احتمال سهل انگاری و سوء مدیریت در این زمینه وجود دارد و در این زمینه باید با علت احتمالی مقابله کرد. از این اتفاق، چون این موضوع یک مشکل مدیریتی است و طبیعی است که آزمایش ها و دستکاری ها باید طبق پروتکل های معمول قبل از شروع بازی انجام می شد که ظاهرا اینطور نشد. در گام اول، خلاصه و نتیجه، ایجاد تغییراتی در مدیریت این مجموعه است که البته باید از زحمات آقای مهندس قدردانی کرد. مدی در دوران تصدی خود در مجموعه ورزشی آزادی.

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی درباره تغییر مدیریت مجموعه انقلاب نیز گفت: با توجه به پایان ماموریت آقای فتحی و عدم تمدید ماموریت وی در شهرداری تهران، باید همکاری با وی را قطع کنیم. ما از زحمات آنها در دوران تصدی در مجموعه ورزشی اینگلاب قدردانی و قدردانی می کنیم.

یوسفی در پاسخ به این سوال که برکناری دو مدیر مستقل از دو مجموعه ورزشی بزرگ پایتخت حاشیه ساز خواهد بود، تاکید کرد: در این موضوع نه استقلال و نه تیم باشگاهی دیگری مطرح است. همانطور که اشاره کردم در مورد مجموعه ورزشی آزادی با توجه به اتفاقات رخ داده و تذکراتی که تا حدودی مربوط به مسائل دیروز بود، همکاری متوقف شد و این تصمیم برای تغییر مدیریت ارتباطی به مسائل ندارد. استقلال و غیره در خصوص ورزشگاه انقلاب، تکمیل ماموریت آقای فتحی منجر به پایان همکاری شد.

یوسفی در خصوص اینکه آیا برنامه های دیگری برای تغییرات دارد یا خیر، گفت: طبیعتاً برنامه مشخصی برای تغییرات مدیریتی وجود ندارد، مگر اینکه اتفاقات بر اساس شرایط بر اساس وظایف پاسخگویی به مردم و هواداران رخ دهد. نباید در زمینه های مختلف شکست بخورد. اما ما یک سری چارچوب داریم و نمی پذیریم و نمی گذاریم اشتباهات تکرار شود. وقت و انرژی و آرزوی مردم ارزشمند است و خدمت رسانی بی نقص به ورزش دوستان و مردم وظیفه ما و در اولویت برنامه های ماست.

وی افزود: باید در قبال آنها پاسخگو باشیم و اگر از سوی هر دستگاه مدیریت خرد یا کلان اقدامی صورت گیرد که این منافع و رضایت ملی را تامین نکند، قطعاً با آن مواجه خواهد شد و تغییرات اجتناب ناپذیر است چرا که در مسیر تلاش نیست. ما مصمم و جدی هستیم تا خدمات مناسبی را به جامعه ورزش و هواداران ارائه دهیم.

بیشتر بخوانید:

257 251

دکمه بازگشت به بالا