ورزشی

مخالفان من را بزنند/ استعفا برای آدم‌های ضعیف است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، علیرضا دبیر در حاشیه قرعه کشی لیگ برتر کشتی گفت: معتقدم کشتی بزرگتر از فدراسیون کشتی است و شما و سایر مسئولان باید به فدراسیون کمک کنید تا در کشتی برای بزرگی تلاش کند.

وی ادامه داد: به کسانی که با من مشکل دارند می گویم چرا در کشتی ضربه می خورید، بیایید و من را بزنید. کشتی ما در مسابقات آزاد و آزاد در سال 1393 تا 1397 در مجموع 2 مدال طلا کسب کرد اما در دو سال گذشته 9 مدال طلا کسب کردیم.

دبیر تصریح کرد: متاسفانه رسانه ها بدون بررسی درست یا نادرست را منتشر می کنند و نشر اکاذیب گناه است. البته ما حمایت می کنیم و صمیمانه انتقاد سازنده داریم، اما هرکسی که بخواهد کشتی را خراب کند، حتما جلوی او می ایستم.

رئیس فدراسیون کشتی گفت: قبلا هم گفتم کشتی گیر هستم و مرا مسخره کردند اما به کشتی گیر بودنم افتخار می کنم چون نیامده ام کشتی بگیرم و همیشه صادقانه با من و شما صحبت می کنم. . به کسی اجازه نده من وزیر نیستم و می خواهم رئیس هیئت من هم وزیر نشود. من معتقدم کار برای خدا جایز نیست.

دبیر درباره حضور تیم مقاومت در لیگ گفت: دو سال است که به دنبال حضور تیم مقاومت در لیگ هستم زیرا استان البرز به خانه های کشتی نزدیک است و قهرمانان ما به عنوان سرباز می توانند ادامه دهند. آنها آن را تمرین می کنند تیم

وی درباره لیگ کشتی گفت: لیگ کشتی 7 سال است که تعطیل شده است و وضعیت اقتصادی کشتی را ببینید باید به فکر قهرمانان جهان و المپیک و وضعیت اقتصادی آنها باشیم.
بعدها که عباس جدیدی وارد سالن فارسی شد، منشی گفت: عباس جدیدی بهترین کشتی‌گیر آزاد ایران بعد از انقلاب است و این را به خاطر اینکه طرف او هستم می‌گویم.

دبیر در ادامه صحبت های قبلی خود گفت: من به لیگ اعتقاد دارم و اهمیت آن را بعد از مسابقات المپیک و جهانی می دانم.

وی ادامه داد: اگر لیگ متوقف نمی شد قرارداد کشتی گیران بالای 5 میلیارد تومان بود و ما به دنبال منافع قهرمانان لیگ نیستیم و سایر کشتی گیران و مربیان و شاید تعدادشان سود می بردند. از افرادی که از لیگ منتفع خواهند شد 3 نفر خواهند بود.” تا 4 هزار نفر

دبیر درباره حق غذا خوردن در لیگ گفت: آیا می توانیم بگوییم در کشتی حق غذا خوردن نیست؟ چقدر حق عباس هادی را خوردند و باید وزنش را بالا و پایین می کرد اما برای خودش ایستاد. و حق خود را از کشتی با 5 تا 6 مدال کسب کرد.

وی خطاب به نمایندگان باشگاه ها گفت: اگر تضییع حقوقی صورت گرفته عمدی نیست و از شما می خواهم که هر چه پیش آمد عصبانی نشوید و تا آخر بایستید، من هم می ایستم و با متخلفان روبرو شوید.» من هر کسی را که کلاهبرداری می کند حذف و متوقف می کنم. اگر مشکلی دیدید، سند را به من بگویید تا درست شود. ما محکومیم که همیشه سالم کار کنیم.

منشی اضافه کرد: اگر مربی از کشتی گیر درصدی می گیرد باید به من بگویید و اگر نگویید باید به خدا پاسخگو باشیم، البته همه ادعاها باید با سند و مدرک درست باشد.

وی تصریح کرد: نمونه تقلب در دیدار یونس امامی مقابل حریف آمریکایی اتفاق افتاد که داوران اخطار ندادند و من به رئیس کمیسیون داوران اعتراض کردم و با داور وسط روبرو شدم.

رئیس فدراسیون کشتی گفت: کشتی گیران حق مبارزه ندارند و باید خطوط قرمز رعایت شود.

دبیر درباره نتایج تیم های ملی کشتی فرنگی گفت: من می گویم همه باخت ها در کشتی برای من و همه بردها برای قبلی هاست، ادعایی نداریم، بررسی کنید ببینید وضعیت کشتی خوب است یا خیر. الان بد است هر که چیزی می گوید بداند که این خواسته عجیبی است از آنچه من دارم و ندادم دوست دارم کشتی گیر باشم و همین برای من کافی است و برای دیگران مدال و قهرمانی.

وی گفت: سازمان لیگ در صورتی موفق است که مفید و مستقل باشد و معتقدم لیگ برای تک تک شماست.

وزیر امور خارجه بار دیگر با بیان اینکه مردم به دنبال تخریب کشتی کشور هستند، گفت: اگر اعتراض کنید ضربه می خورم. کشتی برای همه است و باید بزرگ باشد و نباید نابود شود. حسادت یا نفرت نداشته باشید.

وی ادامه داد: استعفا متعلق به افراد ضعیف است، من می روم اما استعفا نمی دهم، به تیم احترام نمی گذارم، شاید برای سری بعدی ثبت نام نکنم و شاید مجمع به من رای ندهد، اما شما به او کمک می کنید. اما من معتقدم بعد از لیگ فوتبال او باید لیگ کشتی باشد، ما امسال 10 مدال گرفتیم و این شوخی نیست و لیگ ما باید برابر با قهرمانی و مدال آوری ما باشد.

وی افزود: از صحبت برخی که می گویند شکست خوردی لذت می برم، در سال 1378 تیم ما با حضور من، علیرضا حیدری و عباس جدیدی موفق به کسب 2 مدال نقره و یک مدال برنز شد و امروز نتیجه را ببینید.

منشی گفت: هر که دروغ بگوید و راست نگوید، آن دنیا باید جواب حرف او را بدهد.

رئیس فدراسیون کشتی خطاب به میزبانان لیگ گفت: سالن مسابقات باید زیبا و زیبا باشد، از پخش شدن تشک کشتی و چین و چروک جلوگیری شود و برای زیباتر شدن برگزاری این مسابقات تمام تلاش خود را بکند، زیرا همانطور که این مسابقات پخش می شود. . در شبکه 3 و ورزش و آوازه کشتی است.

وی ادامه داد: 50 درصد تبلیغات برای میزبان است و باید درآمدزایی داشته باشید، ما در مسابقات انتخابی تیم ملی از طریق تبلیغات درآمد خوبی داریم که هم هزینه مسابقات را می پردازیم و هم به کشتی در کشور کمک می کنیم.

دبیر گفت: در دوره قبلی فدراسیون، کل آگهی مسابقات سال به مبلغ 3 تا 4 میلیارد تومان در اختیار یک بانک قرار گرفت و آنها چندین سال کل فدراسیون را فروختند.

رئیس فدراسیون کشتی با بیان اینکه باید کمک کنید کشتی بالا بیاید، گفت: به جز یک گروه نظامی که در ستاد مشترک به تفاهم رسیدیم سایر تیم ها باید نظر بدهند. البته نه به این دلیل که ما به این گذرگاه نیاز داریم، بلکه باید حیثیت و جایگاه کشتی حفظ شود.

وی تصریح کرد: کشتی امروز کشتی 4 سال پیش نیست و لیگ باید صعود کند. چون فدراسیون قبلی به شکایت 50 میلیون تومانی یک شرکت تبلیغاتی بی توجهی کرد، حالا باید حکم 1.5 میلیارد تومانی دادگاه را پرداخت کنیم. این کار باید در فدراسیون قبلی جمع آوری شده باشد و این یک نمونه است و من باید حرف ها را به هم بزنم و در مورد تشک و چیزهای دیگر صحبت کنیم.

دبیر هیئت کشتی خطاب به رئیس هیئت های کشتی گفت: به همه هیئت ها به ویژه عسکری محمدیان گفتم که اگر کشتی جایی پول بیشتری می گیرد، اجازه بدهید اگر من وارد نشوم و این اختیار را از بین ببرم. تخته ها

وی ادامه داد: از طرفی اگر یک کشتی گیر در جایی قرارداد ببندد و آن را فسخ کند و به جای دیگری برود، به او اجازه ضربه زدن نمی دهم و او را محروم می کنم و از کشتی گیر و باشگاه می خواهم که مرد باشید و پای حرف آنها باشید

منشی گفت: قراردادها را محکم و دقیق کنید تا کسی نتواند آنها را به هم بزند، هر دو طرف متعهد هستند و به کشتی گیران پول می دهند.

رئیس فدراسیون کشتی درباره اهمیت لیگ گفت: در اوج ویروس کرونا مثل یک کارمند به وزارت بهداشت رفتم تا مجوز مسابقات را بگیرم و بعد از فوتبال، رشته اول هستیم. مجوز برگزاری بازی ها و لیگ را بگیریم و برگزاری لیگ دو سال پیش به ما داده شد و به ما کمک کرد تا در المپیک 4 مدال کسب کنیم.

وی گفت: من، دبیر و کارکنان فدراسیون موظفیم به لیگ کشتی کمک کنیم زیرا اگر کشتی رشد کند و رشد کند همه ما رشد می کنیم.

دبیر در ادامه بیان کرد: از سازمان لیگ تقاضا دارم از بهترین داوران برای مسابقات لیگ استفاده کند تا مشکلی از این بابت پیش نیاید.

دکمه بازگشت به بالا