ورزشی

فرنگی‌کاران ملی‌پوش کشورمان رقبای خود را شناختند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، مراسم قرعه کشی اوزان دهگانه رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان عصر امروز در شهر بلگراد صربستان برگزار شد.

نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

پویا دادمرز در وزن 55 کیلوگرم که 18 نفر است پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف اکرم اوزتورک از ترکیه می رود و در صورت عبور از این حریف به مصاف برنده بازی می رود. . در دور سوم ندیالکو پتروف از بلغارستان و آمانگالی بکبولاتوف از قزاقستان.

در وزن 60 کیلوگرم مهدی محسن نژاد با 29 شرکت کننده در دور نخست به مصاف هان جائه چانگ از کره جنوبی می رود و در صورت عبور از این حریف به مصاف برنده دیدار ایلدار بهرام اف از ازبکستان و کرم کمال از ازبکستان می رود. در دور بعد به ترکیه خواهد رفت.

در وزن 63 کیلوگرم که با حضور 30 ​​نفر برگزار می شود، علیرضا نجاتی در دور نخست به مصاف احمد آویار از ترکیه می رود و در صورت عبور از این حریف به مصاف برنده مسابقه بین خوزه رودریگز می رود. از مکزیک و عبدالمحمد پاپی از آلمان در دور دوم.

در وزن 67 کیلوگرم که 30 نفر حضور داشتند، محمدرضا گرازا پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده دیدار کریستین وانزا از مجارستان و آمانتور اسماعیلف از قرقیزستان می رود.

در وزن 72 کیلوگرم که 25 نفر حضور دارند، محمدرضا مختاری پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با برنده مبارزه یاکوب بیلس از جمهوری چک و ابراهیم غانم از فرانسه مبارزه می کند.

در وزن 77 کیلوگرم که با حضور 33 نفر برگزار می شود، پس از استراحت در دور نخست، محمدعلی گارا در دور دوم به مصاف آنتونیو کامنیاسیویچ از کرواسی می رود. وی در صورت پیروزی مقابل این حریف در دور سوم به مصاف برنده دیدار جانی بور از فرانسه و کیم هیون وو از کره جنوبی خواهد رفت.

در وزن 82 کیلوگرم که 25 نفر حضور دارند، پژمان پشتام پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف برنده مبارزه کارپت چالیان از ارمنستان و فیلیپ ساسیچ از کرواسی می رود.

در وزن 87 کیلوگرم ناصر علیزاده با 30 شرکت کننده در دور نخست به مصاف میرکو مینگوزی از ایتالیا می رود و در صورت پیروزی به مصاف برنده اتابک عزیزبکوف از قرقیزستان و براندائو از برزیل می رود.

در وزن 97 کیلوگرم که با حضور 29 نفر برگزار می شود، پس از استراحت در دور نخست، محمدهادی ساروی در مرحله دوم به مصاف برنده دیدار فیلیکس بالدوف از نروژ و یان لیو از چین می رود. .

در وزن 130 کیلوگرم که 25 نفر حضور داشتند، امین میرزازاده در دور اول با علیمخان سیزدیکوف از قزاقستان مبارزه می کند و در صورت شکست این حریف در دور دوم به مصاف برنده مبارزه صباح شریعتی و ستایش از هند می رود. گرد

برنامه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

شنبه 19 سپتامبر:
ساعت 13 تا 17: اوزان مقدماتی: 55 (پویا دادمرز)، 72 (محمدرضا مختاری)، 77 (محمدعلی قرصا)، 87 (ناصر علیزاده) کیلوگرم در کشتی.
ساعت 20:30 تا 22: مسابقات نیمه نهایی در اوزان 55، 72، 77، 87 کیلوگرم کشتی

یکشنبه 20 شهریور:
13:00 الی 17:00: مسابقات مقدماتی اوزان 63 (علیرضا نجاتی)، 67 (محمدرضا قرصا)، 82 (پژمان پشتم)، 97 (محمدمهدی ساروی) و فرصتی برای تکرار مسابقات روز قبل.
19:15 تا 20:15: نیمه نهایی کشتی 63، 67، 82، 97 کیلوگرم
20:30 تا 23:30: رده بندی و فینال اوزان 55 (پویا دادمرز)، 72 (محمدرضا مختاری)، 77 (محمدعلی گرا)، 87 (ناصر علیزاده) کیلوگرم کشتی فرنگی

دوشنبه 21 شهریور:
ساعت 13 الی 17: 60 (مهدی محسن نژاد) و 130 (امین میرزازاده) کیلوگرم مسابقات مقدماتی و فرصتی برای تکرار مسابقات روز قبل
19:15 تا 20:15: نیمه نهایی کشتی 60 و 130 کیلوگرم
20:30 الی 23:30: رده بندی و فینال اوزان 63 (علیرضا نجاتی) 67 (محمدرضا گرا) 82 (پژمان پشتم) 97 (محمدمهدی ساروی) کیلوگرم کشتی فرنگی

سه شنبه 22 شهریور:
از ساعت 13 تا 17: بازی های برگشت 60 و 130 کیلوگرم
20:30 تا 23:30: مسابقات رده بندی و فینال کشتی گیران وزن 60 کیلوگرم (مهدی محسن نژاد) و 130 (امین میرزازاده) کیلوگرم

دکمه بازگشت به بالا