اجتماعی

آخرین جزئیات سقوط ۲ فروند پاراگلایدر در «درازنو» کردکوی

نازک نارنجی/گلستان مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گلستان آخرین جزئیات سقوط دو پاراگلایدر در جنگل «درازنو» کردکوی را تشریح کرد.

قاسم غریب آبادی در گفت وگو با خبرنگار نازک نارنجی، با اشاره به آخرین جزئیات سقوط پاراگلایدر در درازنو کردکوی، اظهار کرد: امروز عملیات جستجو برای یافتن چترباز مفقود شده در منطقه درازنو کردکوی وارد چهارمین روز شد.

وی با بیان اینکه روز سه شنبه 24 شهریور ماه سقوط دو پاراگلایدر در جنگل درازنو کردکوی حادثه ساز شد، گفت: نیروهای امدادی هلال احمر بلافاصله عملیات جستجو و نجات پاراگلایدرهای حادثه دیده را آغاز کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گلستان با اشاره به اینکه متاسفانه این حادثه منجر به مصدومیت سه نفر شد که دو نفر از آنها پاراگلایدر کشف و به محل امن منتقل شدند، اظهار داشت: 6 تیم متشکل از 18 نفر به منطقه مورد نظر اعزام شدند. برای نجات پاراگلایدرها .

غریب آبادی با بیان اینکه عملیات جست و جو برای یافتن سومین راکب پاراگلایدر این حادثه همچنان ادامه دارد، یادآور شد: در این عملیات از چهار دستگاه خودروی کمکی، چهار دستگاه موتورسیکلت، هلی شات و یک دستگاه پاراموتور استفاده شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا