عمومی

داور بازی را از ریتم انداخت / حامد لک ۳ بار خودش را زمین انداخت – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حمیدرضا رجبی سرمربی فولاد پس از پایان بازی به جای جواد نکونام در نشست خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

وی در ابتدا گفت: خوشحالیم که تیم فولاد به جایگاهی در فوتبال ایران رسیده که همه تیم ها از نظر فنی توانایی رویارویی با ما را ندارند. این نشان می دهد که تیم فولاد در مسیر درستی قرار دارد. امیدواریم بتوانیم توانایی فنی تیم مان را بالا ببریم و در تمامی مسابقات سه امتیاز را کسب کنیم.

رجبی ادامه داد: در مورد این دیدار هم می توانم بگویم که مقابل تیمی بازی کردیم که از نظر بازیکن و خرج کردن، قسمتی از تیم ها در بالای جدول هستند اما حالا می بینید که در نیمه دوم حرفی برای گفتن ندارند. آنها در دفاع کاملا قفل شده بودند و به تیم ما اجازه بازی ندادند.

رجبی تصریح کرد: می خواهم در مورد داوری این دیدار صحبت کنم. آقای اکرمی دو سه سال پیش قاضی بود قائم شهر آنها عامل شکست تیم فولاد هستند. او مقابل فولاد یک کارت قرمز و یک پنالتی اشتباه اعلام کرد که پس از آن بازی توسط داور مسابقه محروم شد. وقتی او برای دیدار ما انتخاب شد، انتظار داشتیم که کار ما بسیار سخت باشد.

مربی تیم فوتبال خوزستان گفت: وقتی تیم ها به اهواز می روند پتانسیل در آینده و آنها وارد لاک دفاعی می شوند و سعی می کنند ریتم تیم ما را از بین ببرند، ما از داور می خواهیم که به آن کمک نکند. اما متاسفانه آقای اکرمی با کوچکترین برخوردی بازی را دور انداخت. او 50-50 خطا به تیم حریف داد. نمی دانم در فوتبال ایران یا اروپا اگر آب معدنی به زمین پرتاب شود داور 15 دقیقه بازی را متوقف می کند؟

رجبی صحبت های خود را اینگونه ادامه داد: تماشاگران مشتاقانه به تیم ما کمک می کنند، دروازه حریف را مجبور می کنیم و داور منتظر است تا آب معدنی به زمین پرتاب شود تا بازی متوقف شود. بله، شاید برخی از تماشاگران ابراز احساسات کردند و آتش بازی در زمین پرتاب کردند. دو هفته پیش در اصفهان یک ترقه کنار ران من بود. حامد لک به خاطر ترقه یک ربع خوابید که اگر فیلمی از آن باشد ترقه کنار ران او منفجر شده است.

وی گفت: فکر نمی کردیم درست باشد و انتظار داشتیم تماشاگران خودشان را کنترل کنند اما داور خیلی کمک کرد و اجازه ادامه بازی را نداد. حضار هم عصبانی بودند. حامد لک در این مسابقه سه بار به زمین افتاد که فکر می کنم حامد لک فقط 15 دقیقه هدر داد. ساده ترین کار چیست؟ اینکه بازی را بخوابانید و ریتم تیم ما را از بین ببرید، بروید داخل تونل و بگویید نمی گذاریم بازی ادامه پیدا کند. آیا پرتاب آب معدنی شرطی است که تیم حریف حیات نداشته باشد؟ من از این قاضی شکایت دارم.

مربی تیم فولاد خوزستان گفت: فکر می کنم تیم ما امروز در نیمه دوم ریتم بالایی داشت و تیم مس رفسنجان را تحت فشار قرار دادیم. طبق آمار منتشر شده مس رفسنجان تا به حال چنین فشاری را مقابل تیمی تجربه نکرده است. اما ما واقعاً به آنها فشار آوردیم، اما داور اتلاف وقت آنها را آسان کرد. شرایطی را که ما می خواستیم نگذاشتند.

رجبی در پایان گفت: فکر می کنم چند تیم در اهواز این ترفند را انجام می دهند و از داوران می خواهیم اجازه دهند در اهواز بازی کنند. داور سه بار بازی را به دلیل دو کارت زرد روی نیمکت متوقف کرد. به عنوان یک تماشاگر، وقتی تیم شما حمله می کند و داور بازی را متوقف می کند، چه می کنید؟ در مورد مسائل فنی هم می توانم بگویم که داور واقعا به فولاد اجازه داد بهتر و تهاجمی تر بازی کند. من از داوران درخواست می کنم که اجازه دهند بازی برگزار شود.

دکمه بازگشت به بالا