ورزشی

واکنش حسن یزدانی به تقابل دوباره با تیلور

حسن یزدانی که برای کسب مدال طلای دیگری راهی مسابقات جهانی بلگراد می شود، درباره آخرین روزهای تمرینات آزاد گفت: این روزهای پایانی تمرینات است و یک دوره آمادگی، شرایط روحی و جسمی را پشت سر می گذاریم. بچه ها خوبن مردم هم دعا کنند که بچه ها بهترین نتیجه را بگیرند و دل مردم را شاد کنند.

دارنده دو مدال طلا و نقره بازی های المپیک درباره حریفانش تاکید کرد: در وزن 86 کیلوگرم با اکثر حریفان کشتی گرفتم، حریف مستقیم کشتی گیر آمریکایی بود که کشتی پژمان پژمان و تیم آنالیز را تماشا کردیم. گفتند نکاتی هست و در تمرینات تست کردیم که اگر اتفاق خاصی نیفتد انشالله مردم دعا کنند مسابقات را به خوبی تمام می کنیم.

همچنین کامران قاسم پور قهرمان وزن 92 کیلوگرم کشتی آزاد جهان در سال 2021 در برنامه دره طلایی چند روز قبل از اعزام به بلگراد درباره وضعیت خود گفت: شرایط بدنی ما خوب است، فشار تمرینات کم شد و امروز (شهریور) 12) آخرین روز تمرین پرفشار است. با برنامه ریزی مربیان کم کم تا روز مسابقه به شرایط خوبی می رسیم و امیدوارم بتوانیم در صربستان نتیجه قابل قبولی بگیریم.

وی درباره حریفان خود در این مسابقات گفت: این مسابقات جهانی است، همه کشورها با آمادگی خوبی خواهند آمد، ما هم برای هر حریفی برنامه ریزی می کنیم. حریف مستقیم من در مسابقات جهانی کشتی گیر آمریکایی است که به طور خاص با او کار می کنیم. این مبارزه را با پژمان و مربیان تمرینی شبیه سازی کردیم و هر کاری که باید در این مبارزه انجام شود را تمرین کردیم، امیدوارم با نتیجه خوبی به پایان برسد.

قاسم پور با اشاره به آخرین حریف خود در سال گذشته که در حال حاضر در مسابقات جهانی امسال غایب است، گفت: فینال سال گذشته با قربانوف روسی بود که در مسابقات قهرمانی امسال غایب است. فینال سختی هم هست، او کشتی گیر روسی است که من خیلی سخت جنگیدم، امسال بدون کوربانف حریف آمریکایی از بقیه جدی تر است و امیدوارم مردم برای من دعا کنند تا شرمنده نشوم. .

بیشتر بخوانید:

257 258

دکمه بازگشت به بالا