اجتماعی

واکنش استاندار به دستگیری یکی از مدیران شهری گرگان

نازک نارنجی/گلستان استاندار گلستان به دستگیری یکی از مدیران شهرستان گرگان به اتهام دریافت رشوه واکنش نشان داد.

علی محمد زنگنه عصر امروز شنبه 21 شهریور در گفت و گو با خبرنگار نازک نارنجی، اظهار کرد: ما در برخورد با فساد خط قرمز نداریم، هرکس به مردم خیانت کند و بخواهد امید و انتظاری را که توسط مردم ایجاد شده است، خدشه دار کند. با او برخورد نکرد.

وی با بیان اینکه رضایت هیچکس را در برخورد با فساد نداریم، تصریح کرد: رئیس جمهور در دستوری که به بنده دادند بر رفع تبعیض، پاکیزگی، فساد ستیزی و عدالت در ابعاد مختلف آن تاکید کردند.

استاندار گلستان اضافه کرد: همه متخلفان به ویژه کسانی که بر مسند مسئولیت دولت در قبال مردم تکیه می زنند باید بدانند که از هیچکس ستایش نمی کنم و اقدام ما با فساد قاطع و سریع خواهد بود.

زنگنه از اقدام عاقلانه، دقیق و قاطع دستگاه قضایی استان قدردانی کرد و یادآور شد: به پرونده مدیر شهری گرگان با انصاف و همه جوانب رسیدگی می شود و تاکید ما بر مبارزه با فساد صرفاً مربوط به یک موضوع نیست. شخص و در مجموع به این موضوع توجه ویژه ای داشته ام و در جلسه امروز همایش به همه استانداران اعلام کرده ایم که این موضوع را سرلوحه خود قرار دهند.

به گزارش نازک نارنجی، خبر دستگیری یکی از مدیران شهری گرگان در پرونده دریافت رشوه در روزهای گذشته واکنش های بسیاری را در پی داشت.

ماجرا از این قرار است که دادستان مرکز گلستان از دستگیری یکی از مدیران شهری گرگان در حین دریافت سکه طلا به عنوان رشوه خبر داد و در تشریح جزئیات این ماجرا گفت: این مدیر 100 سکه طلا دریافت می کرد، موضوع یک پرونده که با معاونت حقوقی این سازمان مشکل دارد باید حل شود که با دریافت 27 سکه طلا به عنوان پیش پرداخت این مقام مسئول با ورود سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا