اجتماعی

تخصیص اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومانی برای گره گشایی ترافیک قلعه نو

نازک نارنجی/تهران استاندار تهران یکی از مشکلات شهر قرچک را ترافیک ورودی قلعه نو عنوان کرد و گفت: این مشکل مردم را با مشکل مواجه کرده است. به زودی اجرایی خواهد شد.

محسن منصوری استاندار تهران شامگاه پنجشنبه 19 شهریور در حاشیه افتتاح پروژه های شهرستان قرچک در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز پروژه های زیادی به صورت نمادین در شهرستان قرچک افتتاح می شود، پروژه های خوب عمرانی، اقتصادی، صنعتی و مناطق شهری را آماده کرده ایم و برخی از این پروژه ها از جمله پروژه مجتمع پردیس سینمایی پروژه های معتبری است پردیس سینمایی دارای 3 سالن سینما و یک فضای تئاتر شهر است.

وی گفت: مجموعه های ممتاز تحت عنوان نمایشگاه دائمی و پروژه های چند منظوره تهیه شده به عنوان سالن ورزشی و مدیریت بحران حدود 230 میلیارد برای افتتاح پروژه ها هزینه شد.

استاندار تهران افزود: امیدواریم پس از اجرای پروژه ها شاهد اتفاقات خوبی در شهرستان قرچک باشیم.

منصوری در ادامه بیان کرد: بخشی دیگر از فعالیت ها مربوط به بهره برداری از شهرهایی مانند پیشوا، قرچک و پاکدشت است که سطح مشاوره آنها شهرستانی نیست و به صورت جداگانه دنبال می شود، به عنوان مثال پالایشگاه ری جنوب که با تکمیل یکی از آنها موفق شدیم. پیش بینی می شود بخشی از آن از طریق این طرح 90 میلیون مترمکعب آب به میدان ورامین اضافه شود و بخشی برای کشاورزی و بخشی نیز برای تزریق سفره های زیرزمینی مصرف شود.

وی افزود: حدود 2 هزار میلیارد برای این پروژه از سوی دولت هزینه شد که 800 میلیارد تومان آن از اصل 56، 200 میلیارد تومان نقدی و 1000 میلیارد تومان از منابع دیگر داده شد.

استاندار تهران در خصوص رفع مشکلات شهرک های صنعتی افزود: مسائل زیرساخت های صنعتی در شهرک های صنعتی وجود دارد که باید هر چه سریعتر به آن رسیدگی شود، مشکلاتی مانند کمبود گاز و مشکلات ساکنان شهرک های صنعتی. بحث با جهاد کشاورزی تغییر کاربری و تبصره پروانه ابلاغی هفته گذشته به تصویب رسید.

منصوری در ادامه تصریح کرد: از دیگر مشکلات شهر قرچک می توان به ترافیک ورودی قلعه نو اشاره کرد که باعث ترافیک و مشکلات مردم می شود. و به زودی اجرا خواهد شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا