ورزشی

توقف استقلال برابر نفت مسجدسلیمان/ آبی‌ها «جان» بردن نداشتند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، هفته چهارم مسابقات فوتبال لیگ برتر سه شنبه شب با دیدار تیم های فوتبال نفت مسجد سلیمان و استقلال ادامه یافت که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در این دیدار که با حضور سید حسین حسینی، عارف غلامی، رافائل در ورزشگاه شهید بهنام محمودی مسجد سلیمان برگزار شد. سیلواابوالفضل جلالی، صالح حردانی (58 آرش رضاوند)، سعید مهری، روزبه چشمی (72 امیرعلی صادقی)، مهدی مهدی پور (58 مهدی) قائدی، محمد محبی (82 سجاد شهباززاده)، کوین یاماگا و پیمان بابایی (82 آرمان رمضانی) به میدان رفت. سعید مهری و روزبه چشمی از داور کارت زرد گرفتند.

آبی پنهان که در سه بازی اخیر یک باخت و دو برد داشته اند، برای کسب یک پیروزی دیگر به میدان آمدند و در نیمه اول برتری محسوسی بر حریف خود داشتند اما با وجود موقعیت هایی که به دست آوردند نتوانستند گلزنی کنند.

نیمه دوم با همان شرایط نیمه اول آغاز شد و در حالی که استقلال به دنبال گل اصلی بود. ساپینتو مهدی تصمیم گرفت تیمش را تهاجمی تر کند قائدی به میدان فرستاده شد. با حضور این بازیکن شرایط بازی کمی بهتر شد.

استقلالی ها از آخرین بازی با عجله بیشتر برای رسیدن به دروازه حمله کردند اما دفاع بدون اشتباه میزبان اجازه نداد آبی ها به دروازه نزدیک شوند.

در دقایق پایانی با وجود اینکه سرمربی آبی ها دو مهاجم جدید را به میدان فرستاد اما استقلال گلی به ثمر نرساند تا اولین تساوی این تیم در لیگ بیست و دوم حاصل شود و آبی ها پنهان با یک امتیاز از خوزستان به تهران برگردید.

دکمه بازگشت به بالا