استان ها

رویکرد دولت استفاده حداکثری از ظرفیت بخش خصوصی است

رویکرد دولت استفاده از حداکثر ظرفیت بخش خصوصی است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم گفت: رویکرد ما در استان مشکل محور است و بارها پس از بحث های کارشناسی در مجمع شورای گفت و گو به مدل مشخصی برای مشکلات مختلف رسیده ایم و بخشی از مشکلات در این امر حل می شود. مسیر.

به گزارش خبرگزاری نازک نارنجی از قم، محسن امیدیان در جلسه شورای گفتگوی بخش خصوصی و دولت که در سالن جلسات استانداری قم برگزار شد، اظهار داشت: رویکرد دولت استفاده حداکثری از ظرفیت بخش خصوصی و همه تلاش دولت برای حل مشکلات بین

به گفته معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم، کارهای انباشته شده در دهه اخیر و بوروکراسی حاکم که از ابتدای ساخت سیستم های اداری ایجاد شده از موضوعات مهمی است که باید حل شود.

وی با بیان اینکه توانایی ما در رفع مشکلات بخش خصوصی، نامه تهران است، تصریح کرد: رویکرد ما به استان یک موضوع محوری است و بارها پس از بحث و گفت وگو در مجامع کارشناسی به مدل خاصی برای مشکلات مختلف رسیده ایم. در شورای گفت و گو و برخی از مسائل از آن.روش حل شد.

امیدیان تصریح کرد: حوزه تولید در قم خوب کار می کند و کمک های استانی در حال حاضر جبران ناچیزی برای مشکلات آنهاست و در صورت حمایت از تولیدکنندگان می توانند با تولید بهتر برخورد کنند.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتایج 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا