اجتماعی

شهروندان سفر خود را به روزهای پایانی اربعین موکول نکنند 

نازک نارنجی/خوزستان رئیس پلیس راهور فراجا در حاشیه بازدید از پایانه های مرزی شلمچه و شلمچه گفت: شرایط تردد زائران در دو مرز چذابه و شلمچه بسیار مساعد است و شهروندان نباید سفر خود را به تعویق بیندازند. آخرین روزهای اربعین».

سردار سید کمال هادیان فر در حاشیه بازدید از مرزهای شلمچه و چذابه گفت: امروز فرصت سفر به استان خوزستان را داشتیم و با دقت شاهد عملکرد همکاران در جاده ها و خیابان های پایانه های مرزی سلامچه و چذابه بودیم.

به گزارش نازک نارنجی، به نقل از پایگاه خبری پلیس، وی ادامه داد: در ابتدا امروز از مرز شلمچه بازدید کردیم و وضعیت تردد در این مرز بسیار مساعد است حسینی آمادگی کامل برای تردد زوار بزرگ وجود دارد. و پارکینگ های مناسب در نظر گرفته شده و تابلوهای جاده ای زیادی توسط اداره راه قرار داده شده است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا با اشاره به بازدید از مرز چذابه گفت: آمادگی بسیار خوبی در این مرز وجود دارد، پارکینگ ها کاملا بسته و دارای تجهیزات خوبی مانند دوربین مداربسته و روشنایی کافی و تمامی مسیرها هستند. آماده پذیرایی از زائران عزیز می باشد.

وی افزود: پلیس فراجا با بیش از 30 هزار نیرو در تمامی مرزهای هوایی و زمینی و پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا با 8 هزار نیرو در حوزه ترافیکی و ترافیکی شهری آماده خدمات رسانی به زائران هستند. . لازم به ذکر است که حدود 950 کیلومتر راه اربعینی در سطح کشور استان خوزستان وجود دارد که هم جاده اهواز به شلمچه و اهواز به چذابه و همچنین سایر جاده هایی که در برخی استان ها هستند، آمادگی کامل برای انجام وظایف خود را دارند. و خدمت رسانی به زائران اطلاعات می دهند.

سردار هادیانفر تصریح کرد: همکاران ما چهار موضوع را در دستور کار خود قرار دادند، اول اینکه بر اساس فناوری های روز مدیریت صحیحی در حوزه ترافیک داشته باشیم، دوم اینکه سعی کنیم هیچ مانعی در مسیرها نداشته باشیم و ترافیک روان باشد. محوطه. از تردد زائران و مهم ترین آن کاهش تصادفات است، زیرا طبق گزارش ها حدود 65 درصد زائران از خودروی شخصی استفاده می کنند.

رئیس پلیس راهور فرجا با تاکید بر اینکه شهروندان باید زمان سفر خود را مدیریت کنند، گفت: زائران عزیز هرگز سفر خود را به روزهای پایانی اربعین موکول نکنند و می توانند از امروز سفر خود را آغاز کنند و تمامی مرزها آماده پذیرایی از زائران هستند و پیش بینی می کنیم بیش از 8.5 میلیون تردد در مرزها شاهد باشیم، بنابراین باید مدیریت صحیحی صورت گیرد و همکاری مردم نیز صورت گیرد تا انشاالله تردد روان باشد.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات عالی فرمانده انتظامی استان خوزستان در دو مرز شلمچه، از زحمات شبانه روزی سایر همکاران پلیس راهنمایی و رانندگی و ادارات مختلف نیز قدردانی کرد. .

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا