حوادث

سرقت خانوادگی از طلافروشی در جنوب تهران

فرمانده انتظامی شهرستان ری از انهدام باند سرقت طلاجات خانواده و دستگیری یک سارق در خانه ای در جنوب تهران خبر داد.

به گزارش نازک نارنجی، سرهنگ دوستعلی جلیلیان با اشاره به دو مورد ماموریت فرماندهی انتظامی شهرستان ری در روزهای اخیر گفت: اعلام یک فقره سرقت از یک طلافروشی به ارزش دو میلیارد ریال باعث شد پلیس بلافاصله رسیدگی به این موضوع را در دستور کار قرار دهد. تیم عملیات کلانتری 131 شهرری. و طی آن ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات همه جانبه توانستند زن و شوهری را با زن دیگری که مرتکب این سرقت شده بودند شناسایی کنند.

وی با بیان اینکه پلیس طی یک عملیات غافلگیرانه در یکی از محله های جنوب تهران این افراد را دستگیر و بدون کسب مجوز قضایی به مقر پلیس منتقل کرد، اظهار کرد: سه سارق از یک خانواده بودند که با کمک هکرها دست به این سرقت زدند. یکدیگر.

سارق با سابقه هفت فقره سرقت دستگیر شد

جلیلیان همچنین با اشاره به دستگیری یک سارق منزل گفت: وقوع چندین فقره سرقت منزل در منطقه شهرری باعث شد این موضوع در دستور کار مسئولان اداره بازپرسی پلیس آگاهی شهرری قرار گیرد. “

وی ادامه داد: ماموران با حضور در محل سرقت و انجام کارهای ویژه و بازبینی دوربین های مداربسته، سارق را شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضایی در عملیاتی هماهنگ در مخفیگاهش دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند. . مرکز فرماندهی.

جلیلیان با اشاره به اظهارات متهم پس از دستگیری گفت: این متهم 30 ساله در بازجویی های اولیه منکر هرگونه سرقت شد اما پس از مواجهه با ادله محکم و مدارک پلیسی متهم به 7 فقره اتهام شد. سرقت لوازم منزل در محله برد دولت آباد. و شهرری اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: با شناسایی مالباختگان به کلانتری دعوت و با تکمیل پرونده، متهم به دادسرا منتقل شد. تحقیقات برای شناسایی سایر قربانیان این پرونده همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا