عمومی

۱۲ پروژه عمران روستایی در شهرستان دیر افتتاح شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، یونس آرایشگران وی شامگاه چهارشنبه در اولین روز از هفته دولت در مراسم افتتاح پروژه های عمرانی بخش مرکزی شهرستان دیر گفت: فعالیت های خوبی در روستاهای شهرستان انجام می شود که بخش بزرگی از آن است. این شما هستید بار کار ما در روستاها بر دوش روستاییان است.

فرماندار شهرستان دیر افزود: شهرستان دیر در همه بخشها نیازمند اعتبارات است و باید تلاش کنیم تا اعتبارات بیشتری جذب کنیم و در برنامه ها جهش صعودی داشته باشیم.

وی درباره پروژه آب شیرین کن کن دیر گفت: ظرفیت فعلی شیرین سازی آب دریا در این طرح 3 هزار و 750 متر مکعب است که با پیگیری های بیشتر در آینده ظرفیت آن را به 10 هزار مترمکعب خواهیم رساند.

فرماندار دیر یادآور شد: امروز با الحاق یک ترانسفورماتور 40 مگاواتی به ایستگاه انتقال برق بردستان، برق این شهرستان تقویت می شود.

تعمیر راه های روستایی

بخشدار مرکزی شهرستان دیر گفت: امروز 12 پروژه با اعتباری بالغ بر 62 میلیارد و 320 میلیون ریال در روستاهای بخش مرکزی شهرستان دیر افتتاح می شود.

شاید جرقه وی افزود: این پروژه ها شامل بهسازی معابر، 13 هزار و 500 متر مربع زیرسازی و آسفالت، 3 هزار و 100 متر مربع زیرسازی و روسازی، روشنایی روستایی، برق رسانی، تعویض چمن مصنوعی و … است.

وی یادآور شد: این طرح ها از محل ارزش افزوده دهیاران و مشارکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اجرا می شود.

بخشدار مرکزی شهرستان دیر گفت: بخش مرکزی این شهرستان 42 هزار نفر جمعیت دارد، هفت روستا دهیاری و 12 روستا فاقد دهیاری هستند.

دکمه بازگشت به بالا