اجتماعی

حمایت سازمان وزش شهرداری تهران از استارت‌آپ های ورزشی

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران از برگزاری هشتمین رویداد فناورانه شهرداری تهران با موضوع «ورزش شهروندی» خبر داد و گفت: از تمامی شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها دعوت می کنیم در این فعالیت و ارائه خلاقیت و نوآوری شرکت کنند. برنامه ریزی برای توسعه ورزش شهروندی و کمک به ایجاد سلامت و نشاط در جامعه.

به گزارش نازک نارنجی، اوجاقی برگزاری این رویداد را گامی دیگر در راستای پاسخگویی به نیازهای ورزشی شهروندان دانست و خاطرنشان کرد: هشتمین رویداد فناورانه شهرداری تهران با نام InnoSport با همکاری دبیرخانه «تهران هوشمند» در سه محور «استفاده از ابزارهای نوین تشویق و «بهبود فعالیت‌های بدنی شهروندان»، «استفاده از ابزارهای جدید برای معرفی، اطلاع‌رسانی و ارزیابی اماکن و مراکز ورزشی» و «نظارت و کنترل تأسیسات و نگهداری مجموعه‌های ورزشی» انجام می‌شود.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران تاکید کرد: گسترش ورزش شهروندی و ارائه خدمات بهتر به شهروندان تهرانی از اهداف این سازمان است و برای تحقق این امر ارزیابی و شناسایی چالش های موجود یک ضرورت است تا بتوانیم بتوانیم به این مهم دست پیدا کنیم. برای ترسیم نقشه راه آینده خوب

وی ادامه می دهد: در این راستا مهمترین مشکلات و چالش های حوزه ورزش شهروندی و همچنین مجموعه های ورزشی تحت پوشش سازمان شناسایی می شود. از سوی دیگر، نیاز به رعایت الزامات رهبری، زمینه این فعالیت و دعوت از شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها را فراهم می کند.

اوجاقی به برگزاری دو رویداد مشابه در سال های گذشته اشاره کرد و افزود: در سال های گذشته دو رویداد فناورانه در حوزه ورزش شهروندی با نام های «نمایش ورزشی» و «اسپورت تک» برگزار شد.

وی ادامه داد: اپلیکیشن «اینوگیم» که کمک بسیار موثری در تشویق و ترغیب انواع ورزش در روزهای سخت کرونا است، حاصل انجام چنین فعالیت هایی است.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران تاکید کرد: با تمام توان از استارت آپ های فعال در این حوزه حمایت خواهیم کرد تا به اهداف سازمان ورزش مطابق با سیاست های شهرداری و اجرای اقدامات مدیریتی در سطح شهر دست پیدا کنند.

اوجاقی با اشاره به برگزاری مجازی این رویداد، حضور استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان را رایگان اعلام کرد و افزود: علاقه مندان می توانند برای ارائه طرح به آدرس BAHAM.TEHRAN.IR مراجعه کنند.

به گزارش پایگاه خبری سازمان ورزش شهرداری تهران، این رویداد از پنجم شهریور و دوازدهم شهریور آغاز می شود و وبینار مقدماتی و پرسش و پاسخ از طریق آدرس فوق برگزار می شود. همچنین مهلت ارسال آثار تا 28 مهرماه پیش بینی شده است و نتایج ارزیابی ها 5 مهرماه همزمان با آغاز هفته تربیت بدنی اعلام و برگزیدگان برای دریافت معرفی خواهند شد. جایزه ارزشمند

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا