ورزشی

ستاره بارسلونا در یک‌قدمی انتقال به چلسی

به گزارش خبرگزاری نازک نارنجی؛ پس از شروع ضعیف تیمش در فصل و شکست تلخ 3-0 دیروز در خانه لیدز یونایتد، توماس توخل، سرمربی آلمانی چلسی اعتراف کرد که این تیم به دنبال یک مهاجم جدید است و تقویت خطوط دیگر اولویت بعدی است. قرار داده شده است. امروز روزنامه دیلی میل مدعی شد که چلسی و بارسلونا بر سر انتقال پیر امریک اوبامیانگ با قراردادی به ارزش 18 میلیون پوند به اضافه چهار میلیون پاداش به توافق رسیده اند و این انتقال به زودی تکمیل خواهد شد.

البته خود اوبامیانگ در وهله اول تمایلی به جدایی از بارسلونا و بازگشت به لیگ برتر نداشت اما به نظر می رسد در صورت انتقال به چلسی دستمزد این بازیکن تقریبا دو برابر شود. علاوه بر این، این ستاره 33 ساله ممکن است در فصل جاری جایگاه مشخصی در ترکیب بارسلونا نداشته باشد، اما چلسی نیاز مبرمی به جذب یک مهاجم جدید دارد و اوبامیانگ می تواند یکی از آنها باشد. 11 مرد منتخب توماس توخل در هفته آینده .

این مهاجم باتجربه در حضور کوتاه خود در نیوکمپ به این تیم کمک کرد تا سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند. اوبامیانگ در این نیمه نیز 13 بار موفق به گلزنی شد و دو بار در ال کلاسیکو دروازه رئال مادرید را باز کرد. بنابراین پس از شش ماه به لندن بازگشت و خاطرات بسیار خوبی داشت و این بار لباس چلسی را بر تن داشت.

بیشتر بخوانید:

257 251

دکمه بازگشت به بالا