ورزشی

سرمربی تیم ملی والیبال ایران: برای رسیدن به ترکیب اصلی چالش سختی خواهم داشت

سرمربی تیم ملی والیبال ایران مسابقات واگنر را برای والیبال ایران خوب ارزیابی کرد.

به گزارش نازک نارنجی، بهروز عطایی پس از پیروزی تیم والیبال ایران مقابل آرژانتین گفت: جام واگنر تورنمنت خوبی برای ما بود. صرف نظر از نتایجی که گرفتیم، اطلاعات خوبی از تیم دریافت کردیم، چرا که این بار روند بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم.

وی ادامه داد: بازی با اوکراین و سه بازی در جام واگنر شرایط بسیار خوبی را به ما داد، چرا که رشد چشمگیری داشتیم. همه بازیکنان توانسته اند در این فصل در تیم باشند و خدا را شکر همه بازیکنان بیش از هر زمان دیگری اعتماد ما را جلب کرده اند. با این شرایط چالش بزرگی برای انتخاب ترکیب اصلی دارم چون رقابت خوبی بین بازیکنان وجود دارد.

عطایی خاطرنشان کرد: کیفیت حمله با هر مسابقه بهتر می شد. در دفاع هم همین وضعیت وجود دارد. در بازی اول شرایط دفاعی خوبی نداشتیم اما در بازی دوم 16 دفاع و در بازی امروز 11 دفاع کردیم و در هر دو بازی آمار بهتری نسبت به حریف داشتیم. البته هنوز اشتباهاتی وجود دارد اما در مجموع تیم ما در حال رشد است.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: امروز در دیدار مقابل آرژانتین سعی کردیم از ترکیب اصلی خود استفاده نکنیم. حریف هم همین کار را کرد. معیار اصلی ما قهرمانی جهان است. به طور کلی، این یک بازی عالی است. آرژانتین مبارزه زیادی از خود نشان داد و با تغییراتی که در تیم ایجاد شد، بازیکنان خیلی خوب به بازی برگشتند.

عطایی بیان کرد: در مجموع می بینم که این تورنمنت برای تیم ایران بسیار سودمند است و سعی می کنیم در آخرین دیدار مقابل اسلوونی عملکرد خوبی داشته باشیم و در نهایت با بهترین شرایط به مسابقات جهانی برویم.

وی در خصوص شرایط میزبانی در لهستان گفت: فضای مسابقات بسیار خوب است. ما برای هدف مهم تری آمده ایم و اگر مشکلی پیش بیاید، آن را نمی بینیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا