اجتماعی

ارجاع متقاضیان دریافت وام ازدواج به شعب بانکی؛ ظرف ۱۵ روز

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد: بانک مرکزی موظف است حداکثر ظرف 15 روز متقاضیان دریافت وام عروسی را به شعب مربوطه معرفی کند.

به گزارش نازک نارنجی، وحید یامین پور وی در صفحه توئیتر خود با اشاره به جلسه امروز شورای عالی جوانان به ریاست رئیس جمهور، درباره برخی مصوبات این شورا نوشت: با توجه به اعتراضات فراوان متقاضیان وام عروسی مبنی بر زیاد و نامعلوم بودن مدت انتظار برای مراجعه به بانک. شعب، بانک مرکز موظف است حداکثر ظرف مدت 15 روز متقاضیان را به شعب مربوطه معرفی نماید.

وی همچنین در توئیتی دیگر ادامه داد: آیین‌نامه‌ای تصویب شده است که بر اساس آن برای ارزان‌تر شدن مراسم ازدواج جوانان، تمامی دستگاه‌های دولتی و نهادهای دولتی موظفند حداقل ۲۰ درصد از مراکز آموزشی و فرهنگی خود از جمله تالارها، تالارها و کلوپ ها برای برگزاری مراسم عروسی برای جوانان.

وی با بیان اینکه کمیته های حل و فصل ازدواج در سراسر کشور به ریاست استانداران و دبیران امور جوانان تشکیل شود و ضمن تلفیق ظرفیت های مردمی بر اجرای آیین نامه فوق نظارت داشته باشد، در توئیتی دیگر افزود: نماینده مجلس شورای اسلامی فعاليت‌هاي جوانان نقش مؤثرتري داشته باشد و در ديپلماسي عمومي نيز با همكاري وزارت امور خارجه در خصوص ايجاد مجمع جوانان سازمان اكو (و ساير ظرفيت‌هاي مشابه) اقدامات لازم را انجام داد.

ارجاع متقاضیان وام ازدواج به شعب بانک  ظرف 15 روز

ارجاع متقاضیان وام ازدواج به شعب بانک  ظرف 15 روز

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا