عمومی

نقش مردم در ستاد امر به معروف و نهی از منکر بسیار ارزشمند است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، احمد لطفی جمعه شب در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان تنگستان در سالن اجتماعات دفتر امام جمعه اهرم اظهار داشت: امر به معروف و نهی از منکر. نهی از منکر همیشه وجود دارد و ممکن است در گذر زمان وجود داشته باشد و جامعه از آن به عنوان عاملی در تربیت و پیشگیری استفاده می کند.

فرماندار تنگستان تصریح کرد: امسال روزهای تاسوعا و عاشورا نسبت به روزهای گذشته از نظر حضور مردم و از نظر حضور جوانان که روند جدیدی است و تغییرات مشاهده شده است. در سخنرانی سخنرانان جماعت و مداحان که امر به معروف و نهی از منکر بسیار مهم است باید از این فضاها استفاده کرد.

وی بیان کرد: حضور مردم در مجامع به عنوان سفیران ستاد امر به معروف و نهی از منکر و رسیدن به اهداف مورد نیاز در طول سال به جامعه کمک می کند.

وی ادامه داد: وضعیت تنگستان در امر به معروف و نهی از منکر ممکن است در موارد معدودی مشاهده شود اما در کل شهرستان وضعیت خوبی دارد.

لطفی افزود: نقش مردم در امر به معروف و نهی از منکر بسیار ارزشمند، بی نظیر و تاثیرگذار است.

فرماندار تنگستان یاد زره پوش در بحث امر به معروف و نهی از منکر در دستگاه های اجرایی، با توجه به قوانین و مسائلی که ایجاب می کند، حریم امر به معروف و نهی از منکر در این دستگاه ها باید به صورت درصدی و هر جا که کمبودی وجود داشته باشد، انجام شود. حفاظت از قوانینی است که می توان از آن جلوگیری کرد و در واقع اجازه نداد موضوع عدم رعایت خوب و بد به جامعه تزریق شود.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه جلسه طهارت و حجاب توسط فرماندار تشکیل شده و جلسات آن هر هفته برگزار می شود، از دستگاه های اجرایی شهرستان درخواست می شود اقدامات لازم را انجام دهند.

لطفی افزود: باید به حوزه های فرهنگی شهرستان توجه بیشتری شود.

فرماندار تنگستان ادامه داد: با توجه به اینکه پایگاه مقاومت بسیج در تمامی ادارات شهرستان مستقر است، فرماندهان پایگاه مقاومت بسیج در ادارات به عنوان نماینده فرماندار منصوب می شوند و هرگونه نقص فرهنگی به ادارات اطلاع رسانی شود. امر به معروف و نهی از منکر با کمک نیروهای بسیجی باید رعایت شود. برای استفاده در ادارات

دکمه بازگشت به بالا