استان ها

حوزه فناوری اطلاعات وارتباطات(ICT) پیشران کسب وکار آینده کشور است

حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) پیشران تجارت آینده کشور است

مدیر مخابرات منطقه قزوین گفت: فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) آینده کسب و کار کشور را پیش می برد و در استان توسعه داریم.

به گزارش خبرگزاری نازک نارنجی از قزوین؛ محمدرضا نصرآبادی در دیدار با هاشمیان رئیس دانشگاه فرهنگیان گفت: آینده کشور در گرو رشد و توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور به عنوان موتور محرک در حوزه های کسب و کار است و این موضوع در گرو داشتن مهارت است. منابع انسانی.”

وی افزود: در این راستا مخابرات منطقه قزوین آمادگی دارد تا آموزش های لازم را به دانش آموزان نیازمند مهارت های فناورانه ارائه دهد تا معلمان در آینده نقش موثرتری در هدایت دانش آموزان در زمینه کسب و کار داشته باشند.

نصرآبادی یادآور شد: در مخابرات منطقه قزوین همواره ارتباط موثری در عرصه های دانشگاهی برقرار می کنیم و رمز موفقیت کشور و دستگاه های اجرایی را تربیت نسل دانش آموزی می دانیم که در آینده مدیریت فعالیت های اجرایی را بر عهده خواهند داشت.

2222

مدیر ارتباطات منطقه قزوین با اشاره به اهمیت توسعه و ایجاد زیرساخت های مخابراتی به ویژه در ایام کرونا، گفت: با وجود انتقال خدمات مختلف و افزایش تصاعدی کیفیت و ارزش پهنای باند استفاده شده، مردم انتظار بیشتری دارند. در حوزه ICT و تقاضای خدمات جدید با سرعت و کیفیت بالاتر، این را حق می دانیم و سعی می کنیم این نیاز را برطرف کنیم.

هاشمیان رئیس دانشگاه فرهنگیان قزوین ضمن تشکر از همکاری همه جانبه مخابرات منطقه در ارائه خدمات مورد نیاز دانشگاه گفت: هر نسلی مدیون معلمانی است که بیش از 30 سال در عرصه آموزش و پرورش خدمت کرده اند و یک نفر. تربیت فرزندان کشور را بر عهده دارد و فرهیختگان هر نسل می توانند منشا کار در جامعه باشند.

وی افزود: دانشگاه فرهنگیان آمادگی کامل برای همکاری در انتقال دانش و تجربیات همکاران خود در حوزه فناوری از مخابرات منطقه به حوزه آموزشی را دارد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا