ورزشی

بازیکن رابه طور پلی استیشن هدایت نمی‌کنم/تفکر فوتبالی آلمانی دارم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، رضا پرکاس عصر پنجشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن همایش های باشگاه گلستان آبادان برگزار شد، اظهار داشت: امسال بر اساس اطلاع رسانی به موقع و شفاف پایه گذاری کرده ایم.

وی ادامه داد: پیشرفت در هر زمینه ای می تواند برای یک تیم مثبت باشد; نحوه بازی، رتبه بندی تیم، نتایج تیم و رسیدن به اهداف مورد نظر را می توان جزء مثبت یک تیم دانست.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: انجام بازی تاکتیکی، انجام بازی مناسب، دریافت کارت کمتر، بازی جوانمردانه و تفکر حرفه ای بازیکن بخشی از رشد مثبت آن تیم خواهد بود.

پرکاس بیان کرد: می خواهیم به گونه ای برنامه ریزی کنیم که حتی با آمدن کادر فنی بعدی، جانمایی صحیح ریل محقق شود. مطمئناً هر باشگاهی علاقه مند است که در رده های بالای جدول قرار بگیرد و تلاش ما نیز پیشرفت و ارتقای تیم است.

وی افزود: در برخی پست ها به دلیل حساسیت باید نفرات برتر را جذب کنیم و مبنای بومی و بومی سازی تیم را قرار داده ایم و اگر تیم به صورت واقعی بومی باشد این روند باید در 3 انجام شود. -5 سال.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان یادآور می شود: باید برای کسب سهمیه بجنگیم و رتبه خوبی کسب کنیم چون در لیگ برتر هستیم و هواداران نگران این موضوع نباشند. شرایط اجتماعی، شرایط فرهنگی و بودجه مسائلی است که در جذب بازیکنان دخیل است.

پرکاس یادآور می شود: از آنجایی که در برخی پست ها بازیکن ایرانی نداریم، بازیکن خارجی را در نظر می گیریم و با توجه به شرایط، سن بازیکن و فیلم های بازبینی شده، بازیکن مورد نظر را انتخاب می کنیم و انجام شده است. انجام شده.

وی گفت: مدرک مربیگری ام را از یوفا گرفتم اما مدرک داوری و دروازه بانی هم دارم. البته مهارت یکی از ویژگی های یک مربی است.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پاسخ به سوال خبرنگار که خود را ایرانی می دانید یا آلمانی؟ وی گفت: من در آلمان تحصیل کردم و بیش از 30 سال در خارج از کشور زندگی کردم. من در کشوری زندگی می کنم که می گویند اصل اول تا سوم نظم است.

پرکاس تصریح کرد: دستور برای من بسیار مهم است و بازیکنانم در حال حاضر این موضوع را قبول دارند و بدون دستور نمی توانیم اقدام مثبتی انجام دهیم.

وی افزود: تمام الفبای فوتبالی فوتبال آلمان را یاد گرفتم و دوره هایی را در اروپا گذراندم. من به ایرانی بودنم افتخار میکنم

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان ادامه داد: من دو ملیتی هستم و در آلمان هم زندگی می کنم و از نظر صلاحیت و علم فوتبال آلمانی اندیش هستیم.

وی افزود: زمانی که به تیم صنعت نفت آبادان رفتم همه مسائل و مشکلات را می دانستم. من متولد خرمشهر هستم و خودم را ایرانی و خوزستانی می دانم. من در آبادان بزرگ شدم و اقوامم در آبادان هستند.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درباره جذب بازیکن گفت: بعد از اینکه سرمربی شدم با توجه به اینکه او 16 بازیکن نفت را دید، نتایج سایر تیم ها را به عنوان یک ایرانی بررسی و پیگیری کردم.

پرکاس افزود: همه قراردادها دو ساله است و هر زمان که احساس کنم دیگر توانایی باشگاه را ندارم از تیم جدا می شوم.

پرکاس تاکید می کند: وقتی سیم بازیکن را در دست دارم به عنوان پلی استیشن راهنمایی نمی کنم.

دکمه بازگشت به بالا