اجتماعی

امکان سنجی و مطالعات بازار صنایع ممکن شد

مطالعات امکان سنجی و مطالعات بازار صنعتی امکان پذیر شد

تسهیل در ایجاد پروژه های مبتنی بر صنعت و دانش، امکانی است که برخی شرکت های واسطه ایجاد کرده اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری نازک نارنجی؛ علی طاهری، عضو هیئت مدیره موسسه مطالعات انرژی سوبان نیز با بیان اینکه ارائه قراردادهای بالادستی در صنعت نفت و گاز شامل قراردادهای خرید خدمات، فروش متقابل و مشارکت در تولید، یکی از مواردی است که فعالیت ها. وی گفت: ساماندهی قراردادهای سرمایه گذاری، انعقاد قراردادهای ساخت پالایشگاه، واحدهای پتروشیمی، خطوط لوله، سازه های خشکی و فراساحلی و تامین مالی پروژه ها و تجهیزات مورد نیاز صنعت نفت در قالب پروژه. تامین مالی مبتنی بر اجاره به شرط اخذ از منابع داخلی و خارجی موسسه مطالعات انرژی سبحان روست می گیرد.

مشاوره تخصصی ارائه دهید

ارائه مشاوره تخصصی لازم برای مدیریت و اجرای بهینه کلیه پروژه های صنعت نفت و گاز و بخش انرژی اعم از مهندسی، ساخت، خرید و تامین تجهیزات، نصب و راه اندازی، مدیریت اجرای قراردادها، مشاوره تخصصی مدیریت قرارداد اختلافات قراردادی داخلی و خارجی نیز توسط موسسه مطالعات انرژی سوبان رسیدگی می شود.

تهیه و تدوین طرح توجیهی فنی و اقتصادی طرح ها و پروژه های مرتبط با صنایع بالادستی و پایین دستی نفت، گاز و پتروشیمی، تهیه طرح های تجاری با موقعیت های مختلف برای ورود به حوزه ای خاص از رشته ها و صنایع مرتبط و شناسایی الزامات اقتصادی و مالی برای ورود به هر یک. از این بازارها و ارائه تحلیلی جامع از بازارهای ملی، منطقه ای و فرامنطقه ای نیز در دستور کار موسسه مطالعات انرژی سوبان قرار دارد.

از هدر دادن منابع مالی و پولی خودداری کنید

این مدیر حوزه دانش بنیان تصریح کرد: موسسه مطالعات انرژی سوبان علاوه بر ایجاد فرصت های شغلی فراوان، زمینه اشتغال در سایر صنایع را نیز فراهم کرده و از اتلاف منابع مالی و خارجی جلوگیری می کند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا