عمومی

تردد در همه محورهای ارتباطی استان بوشهر در جریان است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

عبدالکریم اخترشناس در گفتگو با خبرنگار آنلاین اظهار داشت: پس از بارندگی شدید پنجشنبه شب بسیاری از محورهای ارتباطی استان بوشهر به ویژه جاده خلیج فارس در دو نقطه برازجان – دالکی محدوده روستای راهدار و کمربندی برازجان، محدوده میدان میوه و تره بار (دو خط رفت و برگشت) مسدود است.

وی افزود: همچنین جاده سیراف کیلومتر پنج پل ماندن به سمت ورودی شهر خاکی (خط برگشت) و ادامه همان اتوبان روبروی روستا بووری امشب هم مسدود شدند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت: بسیاری از راه های روستایی از جمله لاور – دشت – پلنگ و شنبه – درویشی نیز امروز برای چند ساعت مسدود شد.

وی افزود: محور شریانی منطقه اهرم – فراشبند تونل پیامبر اکرم (ص)پ) همچنین کوه ریزش کرد و با تلاش چند ساعته راهداران و سایر نیروهای امدادی در شهرستان های دشتستان، تنگستان و دشتی، راه های مسدود باز شد و محور اهرم – فراشبند نیز با رانش زمین پاکسازی شد.

این طالع بینی ادامه داد: بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های استان بوشهر، هم اکنون تمامی محورهای ارتباطی استان باز است و تردد در آنها جریان دارد.

گفت: طبق استمرار نه با توجه به شدت جوی فردا و پس فردا در استان و احتمال آبگرفتگی محورهای ارتباطی، از کلیه هم استانی های عزیز و راه داران تقاضا می شود وضعیت راه های استان را قبل از گذر اطلاع دهند. سیستم ارتباطی 141 در صورت لزوم.

دکمه بازگشت به بالا