ورزشی

ذوب‌آهن از پرسپولیس شکایت کرد

به گزارش خبرگزاری نازک نارنجی، سینا اسد بیگی بازیکن فصل گذشته ذوب آهن امروز از قرارداد 3 ساله خود با باشگاه پرسپولیس رونمایی کرد.

محمدمهدی رمضانی مدیر روابط عمومی باشگاه ذوب آهن گفت: این بازیکن در اواسط تیرماه قرارداد خود را برای یک فصل دیگر با ما تمدید کرده است که در این قرارداد گفته شده که باشگاه باید مطالبات این بازیکن را بابت این بازیکن پرداخت کند. فصل قبل ظرف 20 روز و شاید این بند درخواست شده باشد در حالی که این 20 روز منقضی نشده و از طرفی برخی از مطالبات خود را دریافت کرده است.

وی افزود: معتقدیم این بند به هیچ وجه نقض نشده است. به این ترتیب او به سختی توانست با باشگاه دیگری قرارداد ببندد. از این رو باشگاه ذوب آهن قصد دارد از این بازیکن و باشگاه پرسپولیس برای این انتقال شکایت کند.

مدیر روابط عمومی باشگاه ذوب آهن اصفهان نیز اظهار داشت: سینا اسد بیگی تحت قرارداد این باشگاه است و هرگونه مذاکره و عقد قرارداد با نامبرده عواقب قانونی دارد.

رمضانی گفت: برای اطلاع بیشتر هواداران، فرد نامبرده تا ظهر امروز در هتل تیم حضور داشت و ناهار را با این تیم صرف کرد، اما پس از آن هنگام عزیمت تیم برای دیدار تدارکاتی مقابل مس رفسنجان، مسئولان تیم متذکر شدند که تعویض لباس در کمپ از بین رفت!در این اتفاق عده ای نیز محرک این بازیکن شدند و موضوع از سوی مراجع ذیصلاح پیگیری می شود.

بیشتر بخوانید:

پرسپولیس با یک هافبک جدید قرارداد امضا کرد

افتتاحیه مدافع پرسپولیس و مهاجم جدید قرمزها!/عکس

521521

دکمه بازگشت به بالا