اجتماعی

ساختمان ناایمن “آزاد”، تخلیه و پلمب می‌شود

پاساژ “آزاد” یکی از معابر معروف منطقه سره جمهوری به دلیل ناامنی و مشکلات عدیده سازه ای ساختمان تا 10 روز آینده تخلیه و پلمب می شود.

به گزارش نازک نارنجی، سیدمحمد موسوی شهردار منطقه 11 تهران گفت: طی مراحل قانونی، مراجع ذی صلاح وضعیت ساختمان آزاد را ناایمن و به همین دلیل وخیم تشخیص دادند. جلسات متعددی با حضور نمایندگان مالک و کسب و کار برگزار می کنیم. ضمناً در بازدید از مسیر، کالاهای خطرناک و تذکرات قانونی به مالک داده می شود.

وی افزود: متأسفانه اخطارها اثر جدی داده نشد. در نتیجه جلسات متعددی با دادستان برگزار شد و شهرداری موظف به رفع خطر شد».

موسوی با بیان اینکه نزدیک به صد نفر از کسبه در ساختمان خالی کار می کنند و شهرداری نگران وضعیت اقتصادی این افراد است اما نگرانی جدی تر، امنیت جان کسبه است که گفت: به دلیل شرایط بحرانی این ساختمان ممکن است فورا تخلیه و آنلاین و موم شود.”

شهردار منطقه 11 تهران درباره نامه نگاری به سازمان های خدمات رسان مبنی بر قطع اتصالات آب، برق و گاز گفت: گاز این ساختمان قطع شده و طی روزهای آینده پس از قطع اتصالات آب و برق، با با حضور نیروی انتظامی و کلانتری، ساختمان از حیث خالی و پلمب شده است.»

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11 وی در پایان خاطرنشان کرد: پس از تخلیه ساختمان آزاد معروف به دراکولا خطر رفع می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا