ورزشی

از ماجدی تشکر می‌کنم/ تمام توجهم به تیم ملی است

اسکوچیچ: از مجدی تشکر می کنم/ تمام حواسم را به تیم ملی می گذارم

سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: از این پس تمام توجه من به تیم ملی و آمادگی بازیکنان است چرا که می خواهیم با اتحاد، همبستگی و اشتیاق خود را برای جام جهانی آماده کنیم.

به گزارش خبرگزاری نازک نارنجی؛ دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پس از تصمیم هیات مدیره این فدراسیون برای ادامه همکاری با تیم ملی گفت: از اعتماد اعضای هیات مدیره فدراسیون فوتبال تشکر می کنم. ساعت ها وقت گذاشتم تا تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی صعود کند و من و هم تیمی هایم تلاش زیادی کردیم تا شرایط سختی را که پیش رویمان بود پشت سر بگذاریم.

وی افزود: طبیعتا نگاه ما بعد از صعود به جام جهانی هم همین است. از آقای مجدی به عنوان مرد اول فدراسیون و بقیه عزیزان تشکر می کنم. شاید در اردوی قبلی مشکلاتی وجود داشت اما طبیعتا از همه نقطه نظرات استفاده کردیم تا بتوانیم با یک تیم ملی خوب به جام جهانی صعود کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال تاکید کرد: از این پس تمام توجه من به تیم ملی و آمادگی بازیکنان است چرا که می خواهیم با اتحاد، همبستگی و اشتیاق برای جام جهانی آماده شویم. اردوی شهریور ماه برای ما بسیار مهم است و به همین دلیل از همه مردم ایران و همچنین علاقه مندان به فوتبال و ورزش کشور می خواهم که از تیم ملی حمایت کنند. ما به گذشته نگاه نمی کنیم، ما به آینده نگاه می کنیم و باید در مسیر دشواری که طی کرده ایم سخت تلاش کنیم.

اسکوچیچ یادآور شد: مردم ایران باید این اطمینان را داشته باشند که تمام تمرکز کادر فنی و بازیکنان بر حضور قدرتمند در جام جهانی پیش رو است و امیدوارم نتایج قابل قبولی بگیریم که شایسته ایران در قطر است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا