ورزشی

اظهارات تند و بی‌سابقه معاون پرسپولیس علیه درویش و گل‌محمدی

عطاالله خسرویان، معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس در خصوص اظهارات یحیی گل محمدی مبنی بر اینکه باشگاهی می تواند از بورس پول استفاده کند اما پرسپولیس چنین شرایطی ندارد، گفت: از بهمن ماه گذشته به عنوان معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس فعالیت می کنم. سال و در همان ابتدای کار، تعدادی جلسات کارشناسی با آقای دکتر برگزار کردیم. سجادی وزیر ورزش و جوانان او مردی تحصیلکرده، کارکشته و ورزشکار و با دید روشن به مسائل اقتصادی بود، اما این انتقاد به او وارد بود که در پرسپولیس بازوهای محکمی ندارد تا کارها را به میل خودش حرفه ای کند.

وی افزود: آقای درویش برای ما عزیز است اما متاسفانه برخلاف وزیر ورزش اعتقادی به مسائل کارشناسی و علمی ندارد. او نه شناختی از مسائل اقتصادی داشت و نه به مسائل علمی اعتقاد داشت!از ابتدای حضور من در باشگاه پرسپولیس با برنامه ریزی های عملی و علمی وارد شدیم تا بتوانیم درآمدی برابر داشته باشیم و ارزش بیشتری برای پرسپولیسی ها مطرح کنیم. باشگاه، اما با افکار آقای. درویش کاری از دستمون برنمیاد و چند ماهیه که من به عنوان معاون مالی باشگاه هیچ اطلاعی از مسائل اقتصادی ندارم! روش آقای مدیریت باشگاه درویش کمک های مالی و اسپانسرینگ است که البته در سال های اخیر نشان داده فقط مدیون باشگاه است. او با اینکه با حقوق قضایی آشنا بود، قصد کار علمی و اقتصادی نداشت.

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس می گوید: پرسپولیس جایگاه فوق العاده ای دارد اما باید بستر کار در آنجا فراهم شود و مدیریت باشگاه بخواهد من در خدمت باشم. الان دو نفر به عنوان اعضای جدید هیات مدیره پرسپولیس معرفی شده اند و من می بینم که آقای. شهریاری و آقای خبیری به عضویت هیات مدیره درآمد. من دانش جزئی دارم، اما می دانم که موانعی وجود دارد که این مقدمه ندارد. هواداران باهوش و باهوش هستند و می دانند که بعد از قرارداد بازیکنان و کار اسپانسرینگ، اعضای هیات مدیره مشخص می شوند تا با آنها قرارداد ببندند! در این شرایط، آنها خروجی ندارند، اگرچه من برای آنها احترام زیادی قائل هستم.

خسرویان با انتقاد از سرمربی پرسپولیس گفت: با احترام به آقای یحیی گل محمدی باید بگویم که باید به مسائل فنی بپردازد. شاید آقای سجادی حرف من را بشنود و عصبانی شود اما به نظر من وزیر ورزش و جوانان بیشتر از استقلال به پرسپولیس خدمت می کند حتی اگر با وزیر ورزش پرسپولیس و استقلال فرقی نداشته باشد. در مورد برداشت پول و آزاد شدن آن هم باید بگویم که این موضوع روند قانونی دارد و اگر از سوی باشگاه انجام نشود در آینده شرایط سخت می شود. دوران مدیریت باشگاه با چاکرم به پایان رسیده است و نمی توان چنین باشگاهی را اداره کرد.

وی در ادامه گفتگوی خود در برنامه 4-4-2 رادیو جوان افزود: اگر استقلال از بورس پول می گیرد باید در چارچوب مسائل قانونی باشد و مدیریت باشگاه پرسپولیس می تواند این کار را انجام دهد. برای صرف این پول شرایطی وجود دارد و این مبلغ در نتیجه حضور هواداران در بورس نباید صرف خرید زمین و ساختمان در کردستان شود. ما باید کار ساختاری انجام دهیم اما 40 سال است که این نوع کارها ادامه دارد. آقای. درویش مجبور شد تغییراتی در رویکرد مدیریتی خود ایجاد کند.

258 258

دکمه بازگشت به بالا