استان ها

همایش بین‌المللی «هزاره شیخ جام» برگزار می‌شود/ دریافت ۲۲۷ مقاله داخلی و خارجی

حمید شهابی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت جام در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری آنا، از میزبانی نخستین همایش بین المللی هزاره ها توسط شیخ جم عارف و شاعر نامی در شهرستان تربت جام این واحد دانشگاهی خبر داد.

وی گفت: این همایش با همت اقشار مختلف مردم با تشکیل ستاد مردمی به سرپرستی فرماندار و همکاری مراکز آموزشی و فرهنگی شهرستان و مجموعه تولیت در بقعه شیخ احمد جامی برگزار می شود. با مدیریت و هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت جام در تاریخ 22 و 23 تیر 1401.

شهابی افزود: از چند تن از مسئولان کشوری و استانی و اهالی فرهنگ کشور و کشورهای اطراف از جمله بنگلادش، پاکستان، هند، قزاقستان، ترکیه، ازبکستان، افغانستان و تاجیکستان برای حضور در این همایش بزرگ بین المللی دعوت به عمل می آید.

وی با بیان اینکه تاکنون بیش از 156 مقاله داخلی و 71 مقاله خارجی به دبیرخانه همایش ارسال شده است، گفت: با توجه به رسمی شدن این کنفرانس، تمامی مقالات پس از جمع بندی در داوری به این کنفرانس ارسال شده است. سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه می شود و نویسندگان مقاله می توانند با دریافت گواهی حضور در کنفرانس از امتیازات علمی آن بهره مند شوند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت جام گفت: علاوه بر برنامه های علمی، بازدیدهای فرهنگی و آیینی و برنامه های سنتی برای شرکت کنندگان در این مراسم در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/4129/

دکمه بازگشت به بالا