ورزشی

واکنش رئیس کمیته المپیک به حواشی تهیه بلیت برای تیم ملی بسکتبال

به گزارش شفاف، رضا صالحی امیری در حاشیه بازدید از اردوی تیم ملی هندبال در جمع خبرنگاران گفت: کمیته ملی المپیک باید بلیت حضور تیم ملی بسکتبال در جام ملت های آسیا را تهیه کند. کمیته ملی المپیک تا جایی که بتوانیم از فدراسیون ها حمایت مالی می کنیم. سال گذشته 412 هزار دلار برای بلیت و 432 هزار دلار در سه ماه نخست امسال برای بلیت فدراسیون ها هزینه کردیم. ما هر کاری که بتوانیم برای همه فدراسیون ها بدون استثنا انجام خواهیم داد.

وی افزود: ممکن است در شرایطی منابع محدود باشد اما در صورت آمدن منابع پرداخت می کنیم. برای بسکتبال گفتیم از رویداد بعدی حمایت می کنیم چون سه روز پیش بلیط خواستند و آن موقع قیمت بلیت بالای سه هزار دلار بود و روز آخر چهار هزار دلار بود. داور خوب کار کرد و باید از او تشکر کنیم. با حضور ایشان فدراسیون تأسیس شد.

صالحی امیری درباره کمک به فدراسیون هندبال گفت: یکی از اولویت های کمیته ملی المپیک، فدراسیون هندبال است. در چند سال گذشته هندبال را در اولویت قرار دادیم و تا حد امکان از کمیته حمایت کردیم.

وی ادامه می دهد: 50 درصد بودجه فدراسیون را پرداخت کردیم و 30 هزار دلار برای مربی تصویب کردیم که پرداخت شد. حمایت از هندبال محدود به بودجه مصوب نیست و کمک به اعزام، استفاده از امکانات دانشگاهی و کمک به مربیان جزو وظایف ماست و نمی توانیم هندبال را تنها بگذاریم و آنها در مشکلات خود با ما هستند.

دکمه بازگشت به بالا