اجتماعی

تجلیل از دست اندرکاران کشف اموال صندوق امانات بانک ملی

فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: موفقیت پلیس در شناسایی و دستگیری سارقان صندوق امانات بانک ملی، این سرقت پیچیده و حرفه ای، کارنامه ای تاریخی است که باید در تاریخ ماندگار شود. در این سرزمین و در تاریخ پلیس کشور مانند دیگر دستاوردها.

به گزارش نازک نارنجی، سردار «حسین اشتری» در مراسم تجلیل از دست اندرکاران کشف دارایی های صندوق امانات بانک ملی در تالار کوثر فرماندهی نیروی انتظامی گفت: به روح بلند و ملکوتی امام خمینی (ره) و ارواحنا له از شهدای انقلاب اسلامی دوران دفاع مقدس، به پاسداران حرم و حریم نظم و امنیت درود و رحمت واسعه و برای فرمانده معظم کل قوا، طول عمر همراه با سلامتی و امنیت آرزومندیم. رهبر «مدظله العالی».

وی با بیان اینکه خدمت همکاران عزیز و اصحاب رسانه که از دوستان و دستیاران همیشگی نیروی انتظامی هستند می پذیرم، افزود: امروز توانمندی های جمهوری اسلامی ایران بسیار فراوان و گسترده است و قدم های زیادی برداشته شده است. انجام شد پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی برداشته شد.

فرمانده کل نیروی انتظامی کشور با اشاره به اقدامات اساسی و موثر برای پیشرفت و توسعه کشور تصریح کرد: با توجه به تحریم ها، تهدیدها، فتنه های صورت گرفته و فعالیت عوامل نفوذی که همواره در تلاش هستند تا تغییر دادن. مسیر نظام اسلامی، اما به لطف و عنایت خداوند متعال، رهنمودهای امام و مقام معظم رهبری «مدظله العالی» و هوشیاری و حمایت مردم از نظام اسلامی و ولایت، توطئه های دشمنان همیشه شکست خورده و اکنون جمهوری اسلامی ایران در اوج اقتدار قرار دارد.

اشتری با اشاره به لزوم بازنگری در تمامی اتفاقات پس از پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز گفت: لطف و عنایت خداوند همواره پشتیبان مردم عزیز ایران اسلامی بوده است. همه ما باید به توانمندی ها و توانمندی های امروز کشور افتخار کنیم و در یک کلام باید به گذشته از پیروزی انقلاب اسلامی افتخار کنیم و به آینده ایران اسلامی امیدوار باشیم.

این مقام عالی رتبه انتظامی تاکید کرد: در هر صحنه، توطئه یا فتنه ای که علیه نظام اسلامی شکل می گیرد، جنگ علیه ما صورت می گیرد و هر جا که مردم، مأموران پشت سر رهبری و در میدان بودند، موفق شدیم. رمز پیروزی و موفقیت، اطاعت محض و پایبندی به مقام ولی فقیه «مدظله العالی» است.

اشتری در ادامه به نقش نیروی انتظامی در کشور از انقلاب اسلامی تا کنون اشاره و خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی در کشور بر خنثی کردن توطئه های دشمنان صراحت دارد و نظام و انقلاب اسلامی را در هیچ زمانی نمی خواهد. و نقش موثری دارد. در دهه 60، در طول دفاع. مقدس می بینیم که شهرها، مرزها و … را تامین می کند و این نقش آفرینی ادامه دارد.

وی افزود: نیروی انتظامی در کشور در دهه 60 نقش ویژه ای در برخورد با گروهک منافقین، مارکسیست ها و کسانی که خواهان این انقلاب و نظام اسلامی نبودند ایفا کرد و این اثرگذاری ادامه یافت.

فرمانده انتظامی کشور با اشاره به نقش موثر و اقدامات کم نظیر پلیس در تامین نظم و امنیت گفت: از لطف و عنایت الهی، رهنمودهای فرمانده معظم کل قوا مدظله العالی و نیروی انتظامی سپاسگزارم. با تلاش های نیروی انتظامی مجاهد، نیروی انتظامی کشور در سال های اخیر بهبود یافته است و در راستای تامین نظم و امنیت گام های چشمگیری برداشته است.

اشتری با بیان اینکه دستاوردهای پلیس برای مردم دلگرم کننده و خوش بینانه است، خاطرنشان کرد: نظرسنجی ها و بررسی های بیرونی برخی دستگاه های مسئول حاکی از افزایش اعتماد پلیس و سرمایه اجتماعی است.

فرمانده انتظامی کشور با اشاره به پیشرفت در نمودار موفقیت پلیس در سال‌های اخیر گفت: مردم همیشه قدردان خدمتگزاران خود هستند و از کسانی که بی‌خود خدمت می‌کنند تشکر می‌کنند.

اشتری در جمع نیروهای پلیس صحبت کرد و گفت: شما عزیزان همیشه در میدان، کف خیابان، در مراسم مختلف و در موقعیت ها و موقعیت های مختلف برای خدمت به مردم و ایفای نقش هستید و مردم این تلاش و فداکاری را دیدند. . از شماست و برای آن ارزش قائلند.

این افسر ارشد پلیس با اشاره به اینکه پلیس مورد اعتماد و اعتماد مردم است، گفت: مردم قدرشناس ما همواره در مقاطع مختلف به پلیس عشق ورزیده و عنایت داشته اند و این برای ما مهم است. جلب رضایت خداوند، پیروی از منویات مقام معظم رهبری «مدظله العالی» و خدمت به مردم بالاترین اولویت نیروی انتظامی است.

اشتری با بیان اینکه مردم ایران اسلامی بهترین مردم و لایق بالاترین خدمت هستند، افزود: خداوند متعال را به خاطر همه خدماتی که به مردم می کنیم شاکریم. و تقدیم شهدای زیادی در عرصه تامین نظم و امنیت این ادعا را ثابت می کند که نباید از وظایف خود کوتاهی کنیم.

تقدیم 14 هزار شهید در راه امنیت

وی با بیان اینکه تقدیم نزدیک به 14 هزار شهید در راه برقراری نظم و امنیت دلیل بر این ادعاست که جان خود را برای امنیت می دهیم، گفت: امروز پلیس جمهوری اسلامی در ایران حافظ جان، مال و جان و مال است. کرامت انسانی و امنیت و آرامش جامعه. او با تمام وجود در میدان است و امنیت خط قرمز پلیس است و اجازه نمی دهیم کسی حقوق بشر را زیر پا بگذارد.

اشتری تاکید کرد: سیاست کلی و راهبرد اساسی پلیس برگرفته از گام های ماهرانه مقام معظم رهبری مدظله العالی است.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه پلیس هم اکنون به تجهیزات مدرن، هوشمند و کارآمد مجهز شده است، ادامه داد: همکاران من با اشتیاق، ایمان و عشق به مردم در برقراری نظم و امنیت نقش دارند و وجود دارد. هیچ کمبودی برای بهبود امنیت عمومی وجود ندارد.” ما نیستیم

اشتری تاکید کرد: امروز بزرگترین سرمایه نیروی انتظامی، عنایت و اعتماد مقام معظم رهبری به سربازان و فرزندان نیروی انتظامی است و آن را بیان و تبلیغ می کنند، بسیار خوب و رسیدگی می کنند. سربازانشان در زمان های مختلف

وی با اشاره به شناسایی و دستگیری سارقان صندوق امانات یکی از شعب بانک ملی توسط پلیس در کمتر از 48 ساعت، گفت: یکی از اقدامات واضح، شایسته، قابل تقدیر و موثر پلیس کشف سرقت ملی است. صندوق امانات بانک در کمترین زمان

عملیات ثامن الحجج(ع) و دستگیری سارقان در صندوق امانات

سردار اشتری که در حال بررسی روند ادامه این پرونده است و کارگروه ویژه کشف سرقت را تشکیل داده است، تصریح کرد: در مرحله اول لطف و عنایت خداوند شامل حال ما شده و سپس به نفع امام رضا(ع) است. (ع) که در دهه کرامت و در آستانه ولادت آقا امام بود. رضا علیه السلام این کشف بزرگ در کمتر از 48 ساعت در عملیات ثامن الحجج علیه السلام به پایان رسید و سارقان حرفه ای این مجموعه به جرم سرقت دستگیر شدند.

وی افزود: اگرچه این سرقت پیچیده است و سارقان حرفه ای هستند اما عملکرد پلیس نشان می دهد که کارآگاهان زبده و مجرب ما چند قدم جلوتر و حرفه ای تر هستند و این موفقیت پلیس مورد قدردانی همه مردم و مسئولان است. یاد گرفت

اشتری تاکید کرد: نیروی انتظامی هرگاه بر موضوعی تمرکز کند، قادر است به موفقیت و دستاورد بزرگی دست یابد. این دستاورد بزرگ و کشف این سرقت حرفه ای و پیچیده در کوتاه ترین زمان ممکن افتخار و افتخار برای کل کشور است.

عالی ترین مقام انتظامی کشور با اشاره به بیانات فرمانده معظم کل قوا در اجلاسیه شهدای کنگره جامعه عشایری کشور گفت: بیانات مقام معظم رهبری درباره عملکرد پلیس و اینکه «پلیس باید تشویق شود» بالاترین مشوق همه ماست و پاداش و تشویق است.

اشتری ادامه داد: افتخار بزرگی برای همه ماست که معظم له به همرزمانمان ارج می نهند و آن را جز لطف و لطف خداوند و برکت خون شهدای مظلوم و شهیدان مهم نمی دانیم. بدین ترتیب رهبری پلیس جشن گرفته می شود و هیچ چیز بهتر از این برای ما وجود ندارد.

وی از زحمات سردار «حسین رحیمی» قدردانی کرد. سردار «محمد قنبری» فرمانده انتظامی تهران بزرگ؛ فرمانده نیروی انتظامی به فرجا و دست اندرکاران این کشف عظیم و تاریخی خبر داد: موفقیت پلیس در شناسایی و دستگیری سارقان در این سرقت پیچیده و حرفه ای، سابقه ای تاریخی است که باید در تاریخ این سرزمین و قانون ماندگار شود. سابقه اجرا در کشور و همچنین سایر دستاوردها.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، اشتری با بیان اینکه لطف و عنایات خداوند را هزاران بار شکر می کنیم، افزود: زمانی دشمن با حمله گسترده مردم را ناامید و ناکارآمدی در کشور ایجاد کرد که کشف این سرقت پیچیده در کمتر از ساعت 48، هوش و ذکاوت کارآگاهان معروف و مجرب پلیس تهران بزرگ نشان از ظرفیت و توانمندی قابل توجه فرجا داشت و از سوی دیگر روح امید را در جامعه دمید و این اقدام حکیمانه و سرعت عمل پلیس بار دیگر دشمن را ناامید و مردم را امیدوار کرده بود.

فرمانده انتظامی کشور افزود: از همکاران عزیزی که در پیگیری و خاتمه دادن به پرونده این سرقت سهیم بوده و نقش داشته اند تشکر می کنم و باید بگویم در راستای رسالت طبیعی و قانونی خود می توانیم گذشتیم اما بن‌بست نداریم و با برنامه‌ریزی، جدیت، هوشمندی، هدفمندی و استفاده از آخرین فناوری‌ها، نظم، امنیت و آرامش را در بین مردم ایجاد کنیم.

لازم به ذکر است در این مراسم از ماموران و کارکنان کشف دارایی های صندوق امانی بانک ملی تجلیل شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا