ورزشی

امباپه رویاهای مهاجم بارسا را ویران کرد

به گزارش خبرگزاری نازک نارنجی؛ پس از بحث ها و گمانه زنی های فراوان در مورد آینده عثمان دمبله، به نظر می رسد که او بیش از هر زمان دیگری به تمدید قرارداد نزدیک شده است. دمبله از سه روز پیش بازیکن آزاد است و هیچ تعهدی به بارسلونا ندارد، اما به این نتیجه رسیده است که هیچ چیز برای او بهتر از ماندن در بارسلونا نیست.

دمبله از زمستان پیشنهاد تمدید دریافت کرده است که به آن پاسخی نداده است. قراردادی با کاهش 40 درصدی حقوق و درآمد برابر با آنسو فاتی. دمبله در ابتدا این پیشنهاد را توهین آمیز تلقی کرد، اما پس از اینکه هیچ باشگاهی حاضر به برآورده کردن انتظارات مالی او نشد، در نهایت تصمیم گرفت به این پیشنهاد پاسخ مثبت دهد.

خوان لاپورتا، رئیس بارسا دیروز گفت که پیشنهاد تمدید به دمبله تاریخ انقضا ندارد و آنها همچنان منتظر پاسخ او هستند. واقعیت این است که دمبله ابتدا باید به پی اس جی می رفت، اما پس از تمدید غیرمنتظره قرارداد توسط کیلیان امباپه، قرارداد زمستانی پاریس با دمبله شکسته شد. سپس چلسی ادامه داد، اما دستمزد پیشنهادی باشگاه لندنی کافی نبود. جلسه بعدی مدیر برنامه دمبله و مدیران بارسا می تواند تعیین کننده باشد و در نهایت طلسم تمدید دمبله را خراب کند.

بیشتر بخوانید:

254 258

دکمه بازگشت به بالا