اجتماعی

استقرار اورژانس در میادین اصلی تهران درپی آلودگی هوا 

رئیس مرکز اورژانس تهران با اشاره به آلودگی هوای تهران از ساخت ناوگان در مرکز میادین تهران خبر داد.

یحیی صالح طبری در گفت وگو با نازک نارنجیوی در خصوص اقدامات مرکز اورژانس تهران با توجه به افزایش آلودگی هوا در این شهر گفت: با توجه به میزان آلودگی هوای تهران اقداماتی برای ارائه خدمات به شهروندان در حال انجام است.

وی ادامه داد: در همین راستا فردا دوشنبه 22 تیرماه شناورهای مرکز اورژانس تهران در میادین اصلی شهر مستقر می شوند.

رئیس مرکز اورژانس تهران گفت: ناوگان اورژانس در میدان آزادی، میدان انقلاب اسلامی، تجریش، میدان حضرت عبدالعظیم حسنی، راه آهن، خراسان و میدان نماز اسلامشهر مستقر می شود تا شهروندان در صورت نیاز به آنها مراجعه کنند.

وی بیان کرد: شهروندان در صورت احساس تنگی نفس، دو بینی، سردرد، سرگیجه، سبکی سر و … به اورژانسی که در منطقه هستند مراجعه و مشکل خود را برای ارائه خدمات درمانی به آنها اعلام کنند.

وی گفت: در صورت نیاز به خدمات بیشتر، شهروندان پس از شناسایی علل اورژانس به مراکز درمانی منتقل خواهند شد.

عابدی ملکی معاون هماهنگی امور استان های استانداری تهران امشب از تعطیلی کلیه ادارات، دانشگاه ها، مدارس و مهدهای کودک استان تهران به جز دو شهرستان فیروزکوه و دماوند برای فردا دوشنبه 22 تیر خبر داد و گفت: این تصمیم با توجه به تشدید و شیوع ویروس اتخاذ شد. گرد و غبار در سطح استان تهران اتخاذ شد.

وی گفت: تمامی دانشگاه ها و مراکز علمی استان تهران فردا (دوشنبه) به جز دو شهرستان فیروزکوه و دماوند تعطیل است و امتحانات پایان ترم دانشگاه ها نیز شامل همین تعطیلی خواهد بود. البته بانک ها و بورس ها فردا تعطیل نیستند و فعالیت و خدمات رسانی می کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا