ورزشی

محمد صلاح با لیورپول تمدید کرد

محمد صلاح قرارداد بلندمدتی جدیدی با لیورپول امضا کرد.

به گزارش نازک نارنجی و به نقل از ساکرنت، باشگاه لیورپول اعلام کرد که محمد صلاح قرارداد بلندمدت جدیدی با لیورپول امضا کرده است. قرارداد قبلی او در تابستان 2023 به پایان رسید و اکنون این قرارداد تا سال 2025 اعتبار دارد.

این بازیکن 30 ساله مصری از زمان پیوستن به رم در سال 2017 در لیورپول حضور داشته است. شایعاتی مبنی بر پیوستن صلاح به رئال مادرید شنیده می شود، اما مهاجم لیورپول تصمیم گرفته است دست به کار شده و قرارداد جدیدی را امضا کند.

مطبوعات انگلیسی اعتراف کردند که رامی عباس عیسی، سخنگوی صلاح، از لیورپول برای مشتری خود دستمزدی نزدیک به دستمزد کریستیانو رونالدو از منچستریونایتد (500 هزار پوند) یا کوین دی بروین از منچسترسیتی (400 هزار پوند) درخواست کرده است.

در حالی که ستاره های دیگری مانند ویرجیل فن دایک، آلیسون، کاپیتان جردن هندرسون، ترنت الکساندر-آرنولد، اندی رابرتسون و فابینیو قراردادهای جدیدی امضا کرده اند، اکنون صلاح نیز همین کار را انجام می دهد.

او پس از تغییر قراردادش با لیورپول گفت: احساس فوق العاده ای دارم و برای کسب جام با این باشگاه هیجان زده هستم. فکر می‌کردم تمدید قرارداد کمی طول می‌کشد، اما اکنون همه چیز تمام شده است، بنابراین بیایید فقط روی مورد بعدی تمرکز کنیم.

لیورپول در تابستان امسال داروین نونس، فابیو کاروالیو و کالوین رمزی را به خدمت گرفته است و این بازیکن مصری پیشنهاد کرده است که این نقل و انتقالات به او کمک کرده است که تصمیم بگیرد بماند.

وی ادامه می دهد: فکر می کنم در شرایط خوبی هستیم که برای همه بجنگیم. خریدهای جدید هم داریم. فقط باید سخت کار کنیم، دید خوبی داشته باشیم و مثبت باشیم. فصل گذشته به 4 قهرمانی نزدیک بودیم اما متاسفانه در هفته آخر فصل دو جام را از دست دادیم.

لیورپول باید در اولین بازی خود در این فصل به مصاف منچسترسیتی برود، که مسابقه جامعه شیلد بین قهرمان لیگ برتر و جام حذفی است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا