ورزشی

قهرمان جام حذفی همچنان در تهران تمرین می کند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، تمرینات تیم فوتبال نساجی مازندران برای فصل پیش رو از امشب آغاز می شود.

قهرمان فصل گذشته جام حذفی رقابت‌های فوتبال باشگاهی کشور تمرینات خود را در حالی آغاز کرد که حمید مطهری به عنوان سرمربی این تیم برای معرفی بازیکنان و اعضای تیم حضور داشت.

حمیدرضا بینداریان عضو هیات مدیره و ایزد سیف الله پور مدیرعامل باشگاه نساجی در اولین تمرین این تیم حضور یافتند.

علیرضا حقیقی دروازه بان نساجی که قرارداد خود را برای یک فصل دیگر با این تیم تمدید کرد، اکنون با لباس شخصی در تمرینات حضور دارد.

اولین تمرین طلاب مطهری یک ساعت به طول انجامید. سرمربی نساجی دقایقی با بازیکنانش صحبت کرد.

جواد منافی، بهزاد نوشادی و صادق مقدم اعضای جدید کادر فنی نساجی امروز با مطهری تمرین می کنند.

نساجی تمرینات پیش فصل خود را در حالی آغاز کرد که هنوز در قائمشهر تمرین نداشت و این تیم باید در تهران به کار خود ادامه دهد.

حمید مطهری سرمربی جدید نساجی در حاشیه تمرین امروز در جمع خبرنگاران گفت: استاندارد ما این است که لیگ از 20 مرداد شروع می شود و قصد داریم در تهران تمرین کنیم و در صورت امکان اردوی خارج از کشور داشته باشیم تا بتوانیم خوب بازی کنیم. بازی های تدارکاتی

وی ادامه می دهد: یکی از شروط من برای همکاری با پارچه، آمادگی برای حضور در ورزشگاه ملی است. هیجان هواداران نساجی آنجا شدید بود. شیر پادشاه جنگل است و همیشه قلمرو را برای خود تعیین می کند. هر که وارد پادشاهی او شود، شیر با آن می جنگد. ورزشگاه خانگی باید پادشاهی پارچه باشد و هر تیمی که به آنجا برسد باید شکست بخورد. من می خواهم سرزمینی ایجاد کنم که هیچ کس جرات بازگشت به خانه را نداشته باشد. علاقه مندان به نساجی نسبت به گروه مقابل مهربان و محترم هستند.

مربی نساجی درباره ماندن یا رفتن مسعود شجاعی گفت: من او را دوست دارم اما بعد از بازگشت از سفر شخصی باید با هم جلسه بگذاریم.

دکمه بازگشت به بالا