حوادث

پیام تبریک وزیر کشور به رئیس جمعیت هلال احمر ایران

وزیر کشور در پیامی مساعدت جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در دریافت بالاترین نشان فدراسیون جهانی صلیب سرخ (هنری دیویسون) را به رئیس جمهور و کارگران تبریک گفت.

به گزارش نازک نارنجی، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، متن پیام دکتر احمد وحیدی خطاب به «پیرحسین کولیوند» به شرح زیر است:
ایران اسلامی به حضور نیروهای کارآمد، انقلابی، نامدار و نجات‌بخش در مناطق حساس و تاریخی کشور که با هدف الهی و ایمانی سرشار از عشق به خدا و بشریت در حوادث مختلف و طبیعی به مردم خود کمک می‌کنند مفتخر است. و بحران های انسانی.» مائو

جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران که طبق اعلام سازمان های بین المللی یکی از پنج جمعیت فعال و پیشرو در حوزه امداد و نجات است؛ او پیشگام و الگوی سایر جمعیت های هلال احمر امروز جهان است که با همت و اراده قوی توانسته در مقابل مجازات های ظالمانه جبهه استکبار قله های رفیع افتخار خدمت به مردم را پشت سر بگذارد. .

بدون شک استقامت و نوع دوستی هلال احمر ایران الهام گرفته از دین مبین اسلام بوده است که پیامبر اعظم (ص) فرمودند: «هر که به حرف مرد یا مسلمانی گوش دهد، سخنش را نخواهد گفت». تعلیم اسلام یاری و حمایت از مستضعفان و جوانان این دیار با ایمان خالص و استفاده از سرچشمه زلال حق و حقیقت در مکتب اسلام است و شهید سرافراز انقلاب اسلامی پیشگامان حفاظت از. زندگی انسان در رویدادهای مختلف در داخل و خارج از کشور. .

شاهد حضور فعال جمعیت هلال احمر در حوادثی چون ریزش ساختمان کلانشهر، زلزله و سیل اخیر در استان های خوزستان، کرمان و هرمزگان بوده ام که بی شک برگ زرین دیگری از افتخار را در جمهوری اسلامی به ثبت رسانده است. ایران. برای خدمت به مردم.تسلیم شد.

اینجانب به نوبه خود به دریافت کننده بالاترین نشان فدراسیون جهانی صلیب سرخ (هنری دیویسون) به هر یک از فعالان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و رهبر کارآمد و انقلابی این سازمان صمیمانه تبریک می گویم. کولیوند. برای این جمعیت ارزشمند و تاثیرگذار بیشتر دعا می کنم تا به مردم عزیز ایران اسلامی خدمت کنند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا