ورزشی

نخستین صحبت‌های سایپنتو،سرمربی جدید استقلال

او امشب رسما به عنوان سرمربی آبی ها معرفی شد و رسانه های باشگاه استقلال اولین صحبت های ساپینتو را در مورد شغل جدیدش منتشر کردند.

ریکاردو ساپینتو، سرمربی پرتغالی استقلال گفت: شروع کارم به عنوان سرمربی در استقلال باعث افتخار و خوشحالی من است. می دانم که به بزرگترین باشگاه ایران و یکی از بزرگترین باشگاه های دنیا با هواداران بسیار پیوستم. من عاشق مربیگری در آن تیم ها هستم زیرا او برای جوایز و قهرمانی می جنگد. این تیم سال گذشته قهرمان شد و می خواهیم این قهرمانی را تکرار کنیم.

وی افزود: می دانم که این رقابت می تواند سخت و دشوار باشد، ما رقیبی داریم که برای قهرمانی و موفقیت هم می جنگند و باید سخت تلاش کنیم، فکر می کنم می توانیم دوباره قهرمان شویم اما این موفقیت به سادگی حاصل نمی شود. باید متحد شویم و برای رسیدن به هدف بزرگ تلاش کنیم باید باور داشته باشیم که می توانیم این افتخار را دوباره به دست آوریم.

سرمربی پرتغالی در مورد پذیرش سرمربیگری استقلال گفت: پس از پذیرش این پیشنهاد، بررسی کامل تیم را انجام دادیم و تعدادی بازی را با دستیارانم تماشا کردیم و تفاهم خوبی به دست آوردیم. ما می دانیم که برای موفقیت در چالش پیش رو باید سخت کار کنیم، هر روز بهتر و قوی تر باشیم.

وی افزود: در حین بازی فوتبال خیلی سخت کار می کنم و اکنون به عنوان مربی تمام تلاشم را می کنم تا موفق شوم، هیجان زده و هیجان زده هستیم که هر چه زودتر کارمان را شروع کنیم و به اهدافمان برسیم.

251 251

دکمه بازگشت به بالا