استان ها

استادان انقلابی پرچمدار جهاد تبیین باشند

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از مشهد، محمدرضا مردانی در هشتمین اجلاس سراسری مسئولان کانون ها. اساتید بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی با محوریت «جهاد تبیان» در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد گفت: حوزه جهاد تبیان بسیار گسترده و برای همه باز است، اما انقلابیون و اساتید بسیجی درک و دانش و مهارت دارند. نیازمند پرچمداران و پیشگامان عرصه جهاد تبیان هستیم.» بودن.

وی با بیان اینکه یکی از اساسی ترین الزامات پیشرفت جمهوری اسلامی، اعتماد به نفس مردم و نخبگان است، ادامه می دهد: یکی از پیش شرط های ایجاد و حفظ این حس اعتماد به نفس و روحیه «ما می تواند» جهاد است.

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور گفت: مقام معظم رهبری به ترویج جهاد تابعین پرداختند به ویژه در دیدار فرماندهان نیروی هوایی ارتش که جهاد تابعین را یک وظیفه قطعی و فوری اعلام کردند.

مردانی جهاد بصیرتی را یکی از اصول تشکیل و استمرار حرکت پویا و اصیل شیعی دانست و گفت: اگر حضرت زینب سلام الله علیها و امام سجاد علیه السلام پس از واقعه کربلا پرچم روشنگری و روشنگری را برافراشتند، شاید و در دام ماند.

وی با بیان اینکه صحبت از جهاد، تبیین، آمادگی، جوانب و زمینه ها بحث مفصلی است، برای تشویق اساتید به حضور در عرصه جهاد، پیشنهاد کرد: این مهم تبیین میان مدت و بلندمدت باشد. اهداف دشمن در حساب‌های جنگ بسیار مهم است دشمن با نفوذ سیاسی ایران، تضعیف روحیه مردم و نخبگان علیه غرب، تضعیف روحیه کار و نوآوری، تخریب اقتصاد کشور و حذف ایران تلاش‌های گسترده‌ای انجام داده است. به عنوان رقیب تمدن

رئیس سازمان بسیج اساتید افزود: اساتید دانشگاه می توانند نقش مثبت اساتید انقلابی را در تحولات علمی، سیاسی و اجتماعی تاریخ انقلاب اسلامی تبیین و به همگان معرفی کنند.

نیاز به تبیین پیشرفت چشمگیر ایران در ترویج عدالت

مردانی تصریح می کند: مشارکت در فعالیت علمی و پژوهشی با روش تحول اقتصادی و اجتماعی در اجرای اعلامیه گام دوم انقلاب اسلامی و حرکت به سمت تمدن نوین اسلامی، بررسی نقش ابزار و فناوری نوین در جنگ اندیشه و اندیشه تبیین فریب رسانه های جدید جاسوسان غربی. جایی که استادان انقلابی در آن نقش دارند.

وی تصریح کرد: همچنین به تبیین پیشرفت های چشمگیر ایران در توسعه عدالت، ارتقای شاخص های بهداشتی و اطلاع رسانی پیشرفت های ایران در عرصه علمی و نظامی و معرفی و تبیین ظرفیت ها و ظرفیت های فعلی کشور برای حکمرانی خوب و تلاش برای کمک رسانی می پردازد. دولت استانداردها را بهبود می بخشد. ابعاد اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی کشور از دیگر زمینه های حضور و فعالیت اساتید در عرصه جهاد است.

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور گفت: اکنون دشمنان میهن اسلامی به دلیل بی کفایتی شدید از سلاح های کثیف علیه مبانی عقیدتی جمهوری اسلامی استفاده می کنند. همچنین برای بازی در فیلمی که ضعیف ترین فیلم در همان جشنواره و از دید مخاطبان سکولار و سکولار در همان جشنواره است! در حالی که در انتخاب تماشاگران عادی جشنواره و انتخاب داوران و مسئولان جشنواره تفاوت فاحشی وجود دارد.

مردانی تاکید کرد: این تفاوت به این دلیل است که تماشاگران عادی فیلم را یک فیلم می بینند، اما نگاه مسئولان جشنواره پشت این فیلم به یک نگاه ابزار شناختی و جنگ تمدنی تبدیل شده است.

وی تصریح کرد: وظیفه بسیج اساتید در عرصه جهاد به عنوان یک فعالیت با متخصصان فراوان در عرصه علم، رسانه و هنر و میزان استعداد و این میزان مهارت، دغدغه و اراده بسیار خطیر است. از مسئولان انتظار می رود. زمینه سازی برای ورود استادان انقلابی به عرصه های مورد نیاز جمهوری اسلامی از جمله جهاد.

انتهای پیام/4078/

دکمه بازگشت به بالا