ورزشی

پیروزی دلچسب ملی‌پوشان ایران برابر برزیل/ صعود به جمع ۸ تیم برتر – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، در آستانه دور دوم مسابقات هندبال ساحلی قهرمانی نوجوانان جهان در یونان، تیم ملی هندبال ایران با برتری ۲ بر صفر مقابل برزیل به عنوان دومین تیم گروه خود راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. قهرمانی جهان و هشت تیم اصلی در این رویداد تعیین شده است.

ملی پوشان ایران از ابتدای نیمه اول نبض بازی را در دست گرفتند و در نهایت نیمه اول را با نتیجه 18 بر 14 به سود خود به پایان رساندند. در نیمه دوم نیز تیم ملی ایران برتری خود را حفظ کرد و در نهایت این نیمه را با نتیجه مشابه در نیمه اول به پایان رساند. در نهایت نتیجه این دیدار 2 بر صفر به سود تیم ملی هندبال ساحلی جوانان ایران شد تا تیم ملی ایران با دو برد و یک باخت به عنوان تیم دوم گروه خود راه یابد. مرحله یک چهارم نهایی مسابقات قهرمانی جهان.

تیم ملی هندبال ساحلی نوجوانان ایران در مرحله گروهی با دو برد و یک باخت به عنوان تیم دوم گروه A به دور دوم مسابقات قهرمانی جهان راه یافت و جزو 12 تیم برتر جهان است.

ملی پوشان ایران در دوره دوم دو برد و یک باخت را ثبت کردند و اکنون در جمع هشت تیم برتر جهان قرار دارند.

پس از این رقابت ها چهار تیم برتر مرحله دوم در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف هم می روند و سپس تیم های برتر به مرحله نیمه نهایی و نهایی راه خواهند یافت.

پرهام ایمانی، متین گلدان، آراد حسینی، حسین حیدریان، علی حیدریان، حامد شمس، محمدمهدی، حیدریان پور، مصطفی انتظاری، علی سعیدی و علیرضا علیپور بازیکنان تیم ملی ایران در مسابقات جهانی هستند. مهدی قشقایی راد (سرمربی)، رضا مصباحی (مربی)، حبیب الله بردسیری (مربی)، غلامحسین نیکویی (مدیر) و رضا سرسنگی (درمانگر) کادر فنی تیم ملی ایران در این رقابت ها را تشکیل می دهند. آنتونیو گرا پیشه نیز به عنوان مدیر فنی به همراه تیم ملی هندبال ساحلی جوانان ایران در مسابقات قهرمانی جهان حضور داشت.

مسابقات جهانی هندبال پسران ساحلی از 23 تا 30 ژوئن در یونان برگزار می شود که این مسابقات جنبه انتخابی به بازی های المپیک 2023 جوانان نیز دارد.

دکمه بازگشت به بالا