اجتماعی

بیانیه سازمان بهشت زهرا در مورد ویدیوی “دختران بابا آنتون”

سازمان بهشت ​​زهرا(س) توهین آشکار به مقدسات و اعتقادات جامعه اسلامی در ویدئوی تبلیغ دختران بابا آنتون را محکوم کرد.

به گزارش نازک نارنجی، به نقل از سازمان بهشت ​​حضرت زهرا(س)، سازمان بهشت ​​حضرت زهرا(س) بیانیه ای را به عنوان اهانتی آشکار به مقدسات و اعتقادات جامعه اسلامی که به صورت ویدئویی مورد استفاده قرار می گیرد، به شدت محکوم و بیان کرد. دختران بابا آنتون را تبلیغ می کند. کرد با توجه به فیلمبرداری غیرمجاز این گروه در فضای سازمان بهشت ​​حضرت زهرا(س) و هتک حیثیت در این ویدئو پیگیر این موضوع از مراجع قضایی خواهد بود.
متن این بیانیه به شرح زیر است:

“به نام خداوند
و كسانى كه به خدا و رسولش ايمان آورده‏اند، و آنان كه شايسته‏اند و شهيدان با آنان، پروردگارشان اجر و پاداش آنان است.
و كسانى كه به خدا و پيامبرانش و به حق مؤمنان و دانا و پاداش شهدا نزد خدا ايمان آورند، پاداش اعمال خود و نور ايمان خود را خواهند يافت.
در روزهای اخیر انتشار ویدئوی کوتاهی از تبلیغ یک بازی که در بهشت ​​حضرت زهرا(س) به شکلی غیرعادی فیلمبرداری شده است، اذهان عمومی و مردم مومن و گوشت و شهدا را به درد آورده است.
آنچه در این ویدئو شاهد آن بوده ایم، نفی مقدسات دینی و بی احترامی به امام سابق و شهدای آرام گرفته در بهشت ​​حضرت زهرا (س) است که البته غیر قابل بخشش است.
بلافاصله پس از انتشار این ویدئو و پیگیری های سازمان بهشت ​​حضرت زهرا (س) مشخص شد که عوامل این بازی مجوز رسمی فیلمبرداری این مکان مقدس را دریافت نکرده اند (فیلمبرداری بهشت ​​حضرت زهرا (س) سازمان فقط با مجوز رسمی از مرکز ارتباطات شهرداری امکان پذیر است. همچنین زمان فیلمبرداری مربوط به ساعات قبل از تشییع پیکرهای مومنان این نهاد است.
همچنین به دلیل گشت‌زنی عوامل انتظامی سازمان که همیشه در قسمت‌های داخلی حضور نداشتند، این تیم از نبود این عوامل برای تهیه ویدئو استفاده کرد.
همچنین ذکر این نکته ضروری است که از ابتدای تأسیس مدیریت جدید سازمان بهشت ​​حضرت زهرا(س) با پوشاندن قبور خالی، اتفاقات و حواشی ناشی از آن از بین رفت، اما در عرض چند روز پس از ساخت و ساز برای پوشش قبور. قبرها، این تیم از فرصت استفاده کردند و یک ویدیو ساختند.
سازمان بهشت ​​حضرت زهرا (س) ضمن محکومیت اولین ناهنجاری و پس از تماس های مکرر با گروه سازنده این بازی، از آنها خواست تا در مورد این اقدام، فیلمبرداری غیرقانونی از بهشت ​​حضرت زهرا (س) توضیحاتی ارائه دهند و از مردم و مردم عذرخواهی کنند. به‌ویژه خانواده‌های معظم شهدا، اما پس از گذشت دو روز از اقدام بد حساب شده این گروه و تأخیر در پاسخگویی به افکار عمومی و خانواده‌های معظم شهدا، ضمن محکومیت این اقدام، اعتراض شدید خود را اعلام کرد.
مدیریت گارد ارتش نیز بر عهده آن است و نمی توان از کاستی های این نیروها چشم پوشی کرد.
اهانت آشکار به مقدسات و اعتقادات جامعه اسلامی در ساحت مقدس حضرت زهرا(س) و در جوار شهدا و امام شهدا و اقدام غیرقانونی ضبط و پخش این کلیپ توسط این سازمان به شدت محکوم می شود.
سازمان بهشت ​​حضرت زهرا(س) ضمن محکومیت این تیزر گفت: عوامل دست اندرکار دختران بابا آنتون باید پاسخگوی احساسات جریحه دار مردم باشند و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای رفع این تظاهر نیاز است. فرهنگ. و مخالفت با عمل معمول با دستورات آن. سابقه حرفه ای آنها را بدست آورید.
این سازمان در نهایت با توجه به ضبط غیرقانونی این فیلم و ناهنجاری های بصری و داخلی آن، بررسی قانونی موضوع را با مراجع ذیصلاح در دستور کار خود قرار داده است.»

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا