حوادث

دستگیری عامل نزاع در یکی از پمپ بنزین‌های تهران

پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ عامل اصلی درگیری در یکی از پمپ بنزین های حوالی میدان حر را دستگیر کرد.

به گزارش نازک نارنجی، مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت با اعلام این خبر گفت: اوایل اسفند 1300 خبری مبنی بر درگیری با اسلحه سرد در پمپ بنزین حوالی میدان حر به مرکز فوریت های پلیسی اعلام شد که در پی آن ماموران انتظامی در محل حاضر شده و به بررسی پرداختند. موضوع در دستور کار. مشاهده ماموران پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ.

با حضور ماموران منطقه و انجام تحقیقات اولیه و رصد دوربین های مداربسته مشخص شد عامل اصلی درگیری که سابقه سارقان را در کارنامه دارد درگیری با مرد دیگری با سلاح سرد بوده است زیرا در تماس چشمی و بلافاصله . از ترس حضور پلیس از منطقه فرار کردند.

تحقیقات برای دستگیری این مرد به عنوان عامل اصلی جنجال از همان زمان در دستور کار قرار گرفت تا اینکه سرنخ هایی از محل اختفای این مرد به دست آمد و ماموران پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ پس از اخذ مجوز قضایی به محل بازگشتند. این مرد شرور دستگیر و به کلانتری منتقل شد.

ادامه مطلب: سارقان در تهران جایی ندارند / کاهش شرارت در پایتخت

مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت اعلام کرد: این مرد با حضور در کلانتری تحت بازجویی قرار گرفت و به جرم خود مبنی بر درگیری و تهدید در پمپ بنزین با اشاره به تماس چهره به چهره با فرد دیگری اعتراف کرد. متهم دستگیر شده همراه با تشکیل پرونده به دادسرا معرفی شد و پلیس برای دستگیری متهم دیگر اقدام کرد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا