ورزشی

تولید قطعه پیش‌ساخته مقاوم بتن‌ در برابر خوردگی

حسین بهشتی نژاد در حاشیه رویداد کشوری گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی «عصر امید» در مصلای تهران در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا اظهار کرد: تخصص تیمی که در آن کار می کنیم. زمینه در بتن مقاوم در برابر خوردگی

او گفت: «ما از یک چرخه کامل در فعالیت خود استفاده می کنیم. ما تولید قطعات پیش ساخته بادوام را برای تقویت پایه های شبکه های توزیع بهبود می دهیم.

مدیرعامل شرکت دهر آروین ناب که تحت مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند فعالیت می کند با بیان اینکه پایه های شبکه های توزیع ضعیف است، گفت: با استفاده از قطعه پیش ساخته پایه های شبکه ها را برای توزیع تقویت می کنیم. “


بیشتر بخوانید:

تولید کننده ای که با یک دست هندوانه های زیادی می چیند!

تکمیل 10 قرارداد پژوهشی در دانشگاه آزاد خراسان شمالی در رویداد عصر امید

طراحی، ساخت و ساخت گریس های صنعتی خاص و پیچیده

تکمیل 7 تفاهم نامه دانشگاه آزاد لنجان از نمایشگاه عصر امید


بهشتی نژاد یادآور شد: در وهله دوم خدمات دانش بنیان را فعال کرده ایم تا بتوانیم بحث پایش خوردگی، پایش سازه های آسیب دیده و پایش سازه های در معرض را در شرایط خوردگی تکمیل کنیم.

او برجسته می کند: یکی دیگر از محصولات نانو افزودنی های چند منظوره محسوس برای افزایش مقاومت به خوردگی و مقاومت فشاری بتن بتن استفاده می شود و این ماده بر پایه مواد معدنی است که کانی های آن مختص خراسان جنوبی و اطراف نهبندان است.

مدیرعامل شرکت دهر آروین ناب تصریح کرد: قطعات پیش ساخته بتنی نیز از فعالیت های جانبی این شرکت است و استفاده از محصولات ما باعث ایجاد بتن مستحکم و افزایش عمر مفید در سازه های بتنی به ویژه در مناطق دریایی و خورنده می شود.

بهشتی نژاد خاطرنشان کرد: سازه های بتنی در صنعت برق و آب باعث بهبود و افزایش عمر مفید سازه ها می شود.

به گزارش آنا، دومین گام از رویداد ملی دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «عصر امید» با هدف معرفی تجهیزات، محصولات، دستاوردها و فعالیت‌های حوزه فناوری و نوآوری این دانشگاه با هدف فراهم کردن بستری برای شروع بالا. کسب و کار و دانش و فرصت های اشتغال برای دانشجویان در چهلمین سالگرد این دانشگاه با شعار 1000 گروه پژوهشی و زیرساختی، 1000 ایده و استارت آپ و 1000 شرکت فناوری و در حال ایجاد از هشتم تا یازدهم خرداد 1401 در مصلای تهران ایجاد شد. .

انتهای پیام/4078/4062/

دکمه بازگشت به بالا